Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miert van az hogy a lanfuresze...

Miert van az hogy a lanfureszem 1 talicska fa ossze vagasa itan mar forrosodik?

Figyelt kérdés
Vettem egy hitachi lanfureszt 90 ropi volt... Aztan mondom ki probalom hagytam mar eleg sokat pofogni had jarodjon be. De megis miert forrosodik?! Hat ha nem is merek neki allni kobmetereket ossze vagni. Batyamnak is ilyen van, azert akartam en is ilyet, es azzal nem volt ilyen baj..
2018. febr. 5. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
minden láncfűfész forrósodik, ott van nagyon közel a kipufogó, és a motor 10ezren pörög . Volt olyan hogy a letett gép felgyújtotta az avart
2018. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat de eddig igyan ennel a tipusnal nem vettem ezt eszre pedig akkor nyaron vagtam fat vele. Stihlemnel meg egy kinai gepnel nem tapasztaltam ezt
2018. febr. 5. 18:09
 3/3 anonim válasza:
Az én Oleo-mac gépem használati utasításában figyelmeztetnek hogy a katalizátoros kipufogódob rendkívüli módon felmelegszik. Lehet hogy a te géped is katalizátoros?
2018. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!