Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szeretnék fa dobozt készíteni,...

Szeretnék fa dobozt készíteni, összecsavaroztam de más megoldásra lenne szükségem, mi az?

Figyelt kérdés
A képen ( [link] ) látható módon csavaroztam össze a dobozt. A csavarok 4mm átmérőjűek. A doboz külsején lenne a csavarfej, de nem szeretném, hogy a dobozon belül így nézzen ki. Az ideális az lenne, ha mindkét oldalon csavarfej lenne. Erre elméletileg a megoldás a bútor összehúzó csavar. Vettem 4mm átmérőjűt, de nemlehet belecsavarni, mert eltörik. Milyen megoldások léteznek erre?

#fa #csavar #doboz #furat #bútorösszehúzó csavar
2018. febr. 6. 21:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves #10-es, bocsi de teljesen haszontalan a válaszod. Amit te ajánlasz, az rosszabbul néz ki, mint ami az eredeti képemen látszódik. A lényeg, hogy mindkét oldalra teljesen lapos csavarfejet akarok, nem egy ilyen bumszlit amit írtál.
2018. febr. 14. 08:39
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a bumszli egy kávaösszehúzó ami pont azt a célt szolgálja, hogy csak 1-1 csavar látszódjon egy káva 2 egymásra 90fokos elemén... de biztos okosabb vagy,m mint az asztalos... kellemes gányolást... nem nekem lesz ocsmány a dobozom...
2018. febr. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!