Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tetőtéri átjáró megoldásra...

Tetőtéri átjáró megoldásra van ötlet, tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tetőtér felújítást tervezek, de pár dologban elakadtam. Az egyik az, hogy a tetőtér nincs teljesen beépítve, csak az egyik fele. A másik felét leválasztottuk, de szeretnék egy átjárót, ami hőszigetelt és jól záródik. Erre a legolcsóbb egy műanyag ablak lenne. Viszont a tető miatt nem lehet a hagyományos módon befelé nyitni, így kifelé nyíló kéne. (Ha megfordítom, akkor a kilincs a túloldalon lenne, nem lehetne zárni.)

Hol lehetne kétoldalt kilincses ablakot venni olcsón?

Egyik helyen tudnak ilyent is, 28.000ft-s normál ár helyett 78000ft-ba kerülne...

Esetleg alternatíva?

Az átjáró max 120cm magas lehet!



2014. febr. 1. 16:43
 1/2 emir72 ***** válasza:

Keress egy műanyag nyílászárók gyártásával foglalkozó céget. Szerintem 30-40-ből kihozható.

Ne forgalmazót keress, nekik nem biztos, hogy megéri 1db egyedi megrendeléssel foglalkozni.

2014. febr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Én zárszerkezetben cserélném a vasat hosszabbra amire a külső és a belső kilincset is fel lehet rá szerelni rögzíteni.A zárak úgy vannak kialakítva ,hogy lehet jobbos balos ablakra szerelni őket így az ablakon ott fúrsz lukat akkor magad is felszerelheted!
2014. febr. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!