Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha kiolvasom a víz-gáz szerelé...

Ha kiolvasom a víz-gáz szerelés kivitelezés könyvet, akkor neki kezdhetek a központi fűtésrendszer kiépítéshez? +minden szerszámot beszereznék.

Figyelt kérdés
Jó a kézügyességem.Gázkazános fűtés.A gáz csatlakozó a szaki hozza be a műhelyben ahol lesz a kazán.A többit meg én csinálnám.
2018. máj. 4. 15:01
 1/10 A kérdező kommentje:
Csinált már valaki fűtést magának?
2018. máj. 4. 15:02
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Én kiolvastam a Bibliát, mégsem mennék el teológusnak. :-)
2018. máj. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A bibliás kommentet nehéz überelni!
2018. máj. 4. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Én viszont annyit kinlódtam a fűtésemmel a szerelő után hogy egy egyszerűbb gázos rendszert már simán összedobnék. Persze két kazán összekötésének vagy padlófűtésnek nem állnék neki.
2018. máj. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Könyvek nélkül összedobtuk itthon 2 nap alatt, a-z mindent csereltünk csöveket, kazánt, radiátorokat
2018. máj. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
66%

Egy vegyes tüzelésűnek neki lehet állni,aztán vagy jó lesz vagy nem .

Gázfűtésnél ez már nem fog menni .Itt már komoly előirások vannak,mert ezért valakinek felelni kell .

Ha nem szakember végzi,még üzembe helyezni sem lehet .

2018. máj. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
Bocs,kiolvastam az orvosi könyvet,mégsem gyógyíthatok .
2018. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekikezdhetsz, de nem te fogod befejezni. Pl. miért ne szerelhetnél fel egy lapradiátort a falra. Miért ne csövezhetnéd be, miért ne tehetnéd fel a kazánt a falra. Azonban: Gázterv? Nyomáspróba? Engedély?
2018. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Több könyvet is kiolvastam a zongorázásról, és pontosan egy tucat videót is megnéztem a youtube-on, hogy gyakorlatban hogyan kell.

De ha én ütöm a zongora billentyűit, valahogy nekem soha nem a Rákóczi induló szól. Nem jön ki a dallam a zongorából valahogy...

2018. máj. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bárcsak ilyen egyszerű lenne! Elolvasol egy-két könyvet és vágod a szakmát! Ha varrásról lenne szó, talán elmegy, majd menet közben kialakul, de ember, ez egy fűtési rendszer!!

Itt robbanásveszély, forróvíz, nyomás alatti csövek vannak! Ez nem játék és nem ötezer forintos nadrágot hajítasz a kukába, ha elrontod, hanem a háromszáz ropis gázkazánt, vagy az egész házad!

2018. máj. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!