Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mai nap az lépet fel problémán...

Jwhueh kérdése:

Mai nap az lépet fel problémának hogy a biciklimen defektet kaptam az első kerékre az egyik csavart kitudtam engedni 14-es kulcsal de a másik csavart nemtudom mert a 14-es kulcs nem megy rá a 17-es meg nagy rá. Szerintetek mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2018. máj. 13. 11:56
 1/5 Fantom83 ***** válasza:

Állítható pofájú villáskulccsal próbáld meg,vagy kérj kölcsön valakitől egy dugókulcs készletet,és próbálgasd rá a fejeket,melyik fogja meg stabilan.


Ha megjavítottad a biciklit a próba utad egy vas-műszaki,vagy kerékpár alkatrész boltba vezessen,ahol veszel másik tengelyt a kerékbe,anyákkal együtt,h többet ne kelljen kínlódnod a különböző méretekkel,mindegyik 14-es lesz és kész..

2018. máj. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akkor 15ös kell , elnyalódott az anya , érdemes 2 újat venni . A barkácsboltokban a talpas anya dbja 120 max , bringásnál 4 kiló .
2018. máj. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:
100%
A kerékanyák 15-ös laptávval készülnek így 15-ös kulcs kell rá. A 14-es kulcs azért ment rá mert ki van nyílva és valószínűleg elnyalta az anya sarkait.
2018. máj. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a kerékcsavarok általában 15-ösök szoktak lenni.


Ha 15-össel sem jön már le (mert a 14-essel szétcseszted a csavart), akkor valami csőfogóval próbáld meg leszedni, aztán vegyél rá új anyákat.

2018. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat már sikerült megoldanom a problémát és vettem rá 2 új anyát
2018. máj. 14. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!