Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Műanyag ablak keretéhez...

Műanyag ablak keretéhez milyen csavarral tudok rögzíteni szúnyoghálót?

Figyelt kérdés
Tudom, nem szép megoldás, de már végigjártam a ragasztásos stb. módszereket, és nem váltak be nálam. Fúrjak-e egy kisebb fúrószárral lyukat és facsavart bele? Esetleg próbáljak tiplit belenyomni, hogy tartósabb legyen? Egyáltalán milyen vastag lehet a műanyag, elképzelhető hogy csak 1-2 mm, ami meg sem tartja a csavart? Vagy próbáljak olyan helyen fúrni, ahol belülről anyával rögzíthető egy normál csavar?
2018. máj. 23. 13:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Sima facsavar, még előfúrni sem kell, de tényleg csak 1-2 mm vastag, úgyhogy nem kell agyonhúzni.

Nekem bevált a kültéri kétoldalas ragasztó, le sem lehetne robbantani.

2018. máj. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
[link] ilyet csinaltatnak
2018. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Legjobb esetben is csak 3mm az anyagvastagság.

Profilja válogatja, hogy hogyan épül fel a keret, ha nem tudod a pontos keresztmetszetét, akkor 10mm-nél semmiképp se ereszd mélyebbre a csavart, nehogy nekimenjen valaminek, aminek nem kellene!

Példa, hogy hogyan kell elképzelni a keresztmetszeti profilt:

[link]

2018. máj. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sima facsavar megfelelő, és elég ha néhány mm-t belemegy a műanyagba.
2018. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel az anyagában bent egy erős acélkeret is van,önmetsző csavart ajánlok,ezt OPEL csavar néven is szokták árulni. Kapható többféle hosszúságban. kell egy jó akkus fúró ,és egy hozzávaló minőségi bitfej.
2018. máj. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!