Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen dugókulcs készlet...

Bambuci2 kérdése:

Milyen dugókulcs készlet lenne tartós?

Figyelt kérdés

Nem elég, ha drága - mondták már körülöttem páran - és már jómagam is megtapasztaltam, csak éppen villáskulccsal és csavarhúzóval. Megvettem, mert drága volt, de rögtön elhasználódik, meggörbül, vagy kitágul.


Emiatt kérdezném, hogy kinek, milyen márka jött be, aki gyakran használja készletét.



2018. jún. 13. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem még vannak régi.magyar króm-vanádium kulcsaim,csillag,csillagvillás,villás.Köszönik szépen jól vannak.A magyar ,fekete dugókulcs készletemből csak kopás miatt kellett kidobnom párat,pedig sokszor hosszabítóval erőltettem extrém módon.

Ezeket én egy szerszám kereskedésből pótoltam azok jók,de noname.

Egyszer csak gondoltam egyet és vettem egy Powerfix olcsó készletet.Na ezzel is fszán lehet dolgozni,még még még meg hosszabbítva is.

A többi minőségi cucc már elég húzós árnál kezdődik,még a kis készletek is.

Ár-érték arányban a YATO is nagyon jó minőségű.

Szerintem ez amelyiket még érdemes megvenni,a többi nokedli már.

2018. jún. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod. Apámnak is meg vannak még a saját régi darabjai, amik elnyűhetetlenek, de sajnos nem találták még fel az időutazást, pedig szívesen megvennék mindent úgy 40 évvel ezelőttről... :D


Elhamarkodottan tettem fel a kérdést, mert utána olvasgattam csak, volt már ilyen jellegű. Ott az Extol termékét ajánlották, van ez a készlet:


[link]


A YATO valóban ennyire megérné? Elég olcsó az Extolhoz képest. Mindenképpen mattítottat akarok, nem ezeket a tesco-s fényes szarokat.

2018. jún. 13. 12:36
 3/13 A kérdező kommentje:
Utánaolvasva a Powerfix Lidl saját márkás cucc, esélytelen a vétele.
2018. jún. 13. 12:44
 4/13 A kérdező kommentje:
De egyébként mondd meg nekem, miért kell két kib***tt készletet venni ahhoz, hogy legyen 4-től 22mm-ig benne kulcs? Vagy 4-14 mm , vagy 6-22 mm, hihetetlen, hogy nem kapni a legkisebbtől a legnagyobb méretig egy készletben...
2018. jún. 13. 16:13
 5/13 Fantom83 ***** válasza:

H.A.N.S.


Ár/érték arányban szerintem a legjobb.(iparban is megállja a helyét,hidd el...)

4 éve használom,a mosógép szereléstől,a bicikli szerelésen át,a motor alkatrész szerelésig mindent bírt.


Bármilyen márkát is választasz,szerintem úgy is csak ezzel a márkával tudod pótolni a legközelebbi vas-műszaki kereskedésből,ha véletlenül kinyúlna.


Ajánlom figyelmedbe a 3 darabos "dugókulcs adapter" készletet. Elég haladós tud lenni a szerelés ha 230V-os pisztoly fúróba fogod a dugókulcs fejet,vagy akkus fúróba...


Ha jól sejtem kifejezetten ipari kategória a Würth-Zebra,és a Beta.(a kérdés az ki tudod-e használni ilyen árcédulákkal)

2018. jún. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod neked is, jelenlegi utolsó.


A baj az, hogy nem engedhetek meg, és nem is használnám ki soha az életben az ilyen BETA ipari minőséget... Hobbiszinten kell nekem egy készlet egészen kis mérettől 4mm egy kb. 22-24mm-ig hosszító szárral, T-kulccsal, a biztonság kedvéért. Kellhet ez autóhoz, olajcsere, meg miegymás, továbbá otthoni eszközökhöz, bicikli, szekrény, minden. Elég volt ezekből a gagyi villáskulcsokból, tekerek kettőt a gyerek biciklijének kerekét rögzítő csavaron és elnyírja a csillagvilláskulcsot...


Találtam egy YATO-t is 17000-ért, de már 32 mm-es is van. Azért traktort már nem szerelek... Tehát vagy van kicsi készlet, vagy nagy készlet. De közepes, amiben 4-től 24-ig van, olyan nincs b+... Megnézem ezt a HANS-t is.

2018. jún. 13. 17:08
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak kifogtam, de nekem még a piaci noname szerszámok is tartósnak bizonyultak, ha annyi volt rajtuk, hogy CrV. És ilyen nagyon vékony csavarhúzó is van, amit állandóan nyüstölök (nem feszegetéssel meg kalapálással persze), és hozzá nem kellett nyúlni, a gyári formáján van.
2018. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Erősen gondolkodom én is, hogy veszek egy akciós noname szart, gondolom félévente biciklikereket, meg olajat cserélni az is jó lesz. És b****a meg a készlet, veszek egy 4-14-eset és veszek hozza egy nyomorult 17-es dugókulcsot. Legalább az olajat le tudjam már engedni ...
2018. jún. 14. 14:00
 9/13 Fantom83 ***** válasza:

Ha már mindenképpen olcsót,és sokat akarsz...

Extol Premium dugókulcs készlet


A készlet tartalma:

75db-os 1/4 " és 1/2 " készlet

Méretek: 4-32mm

45 fogas Racsnis kulcs , 1/4 "és 1/2 " méretekben

Bitfejek

Gyertyakulcsfej

Toldó, csukló, feltűzőszár

Króm-vanádium acélból


20.190Ft

2018. jún. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

De 32-es dugókulcsot senki nem használ, csak akinek erőműve van otthon. Én még 24-esnél nagyobb anyákat az életemben nem láttam, csak boltban. Én is nézegettem ezt az Extolt, de még a YATO meg Hans Toolt is. Lényeg, hogy az én igényemhez kettő nyomorult készlet kell. :D


Köszönöm mindenkinek, mennek a zöld kezek.

2018. jún. 14. 16:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!