Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen dugókulcs készlet...

Bambuci2 kérdése:

Milyen dugókulcs készlet lenne tartós?

Figyelt kérdés

Nem elég, ha drága - mondták már körülöttem páran - és már jómagam is megtapasztaltam, csak éppen villáskulccsal és csavarhúzóval. Megvettem, mert drága volt, de rögtön elhasználódik, meggörbül, vagy kitágul.


Emiatt kérdezném, hogy kinek, milyen márka jött be, aki gyakran használja készletét.



2018. jún. 13. 11:23
1 2
 11/13 Fantom83 ***** válasza:

Azért küldtem az Extol-ost,mert Yato-t,én nem veszek többet az életemben.

Másrészt,ha veszel két közepes minőségű készletet,kb. árban ott vagy,ha nem többe.

Ebben a készletben minden benne van,nem kell külön megvenni az 1/4-es fejeket,a racsnis hajtó szárat,átalakítókat,stb.

Az,h nem használtál idáig 22-esnél nagyobb kulcsot még változhat,nem tudhatod mit hoz az élet,a kofferben elférnek..

2018. jún. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek,hogy miért zavar,ha van benne nagy kulcs is?

Ha csak 24-ig lenne,akkor simán megvennéd még abban az árban is amennyibe a 32-ig kerülne.

Ha ez neked fóbia,akkor 24-ől felfelé dobáld ki a készletből és megoldódott problémád.

Én ritkán de használok nagyobbat is 24-től,és ekkor nem franciakulccsal kínlódom,mert van a készletben hozzá kulcs.

2018. jún. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Beta. És azt még az unokáid is használni fogják ;) 20,30- ezret megér hogy ne nyalja el minden egyes csavar fejét egy gagyi készlet, meg hogy lábbal lerugdosd, ugrálj rajta a berohadt kerékanyán...és még akkor sem görbül el a szerszám szára...;) ha a 15 ezres autószervíz óradíjat nézed, 2 óra alatt megtermeli az árát ;)
2020. márc. 19. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!