Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Létezik jó ragasztópisztoly,...

Létezik jó ragasztópisztoly, és ha igen miről ismerszik meg?

Figyelt kérdés
Egyszer vettem egyet, az túl lassan melegített, állandóan csak vártam és akkor egy pöttyöt nagy nehezen tudott csinálni, de csíkot sose tudtam velel húzni.. Végül annyira beragadt hogy ki kellett dobjam, mert nem működött. Akkpor vettem egy picit nagyobb teljesítményűt, ez viszont nagyon hamar felmelegszik, csk annyira folyik, hogy túlságosan is, alig tudom irányítani és ha befejezném, akkor is még egy fél ragasztótöltet kifolyik belőle, ami elpazarolódik.

2018. jún. 19. 17:50
 1/8 anonim válasza:
Az árcédulán. Ami drágább, az általában kevésbé szar.
2018. jún. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az alkalmazott ragasztó rúd nem volt megfelelő?
2018. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Én egy 100w-at rendeltem kínából, 2500ft körüli áron. Hőfokszabályzós, másfél éve kiválóan működik.
2018. jún. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fantom83 ***** válasza:
82%

Létezik bizony.

Parkside,kofferban ajándék rudakkal,dokkolóval,2 pót véggel,3 év garanciával 3.500Ft.

Vagy Einhell,kis kofferban 1-2 év garanciával,és pót végekkel, 3.100Ft.


Mindég csak a hozzá való műanyag rudat használd,ha végeztél húzd ki a pisztolyból,és soha ne vegyél olyan pisztolyt,aminek nem fém a vége,mert t@knyol.(az általad említett 2. jelenség)

2018. jún. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A baj, hogy a Parkside nem mindennap kapható.
2018. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Én egy 100w-at rendeltem kínából, 2500ft körüli áron. Hőfokszabályzós, másfél éve kiválóan működik."


Éppen ezért nem szeretem az olyan primitív hülye válaszokat, hogy az árcédulán. Mert a dráha is lehet rossz és az olcsó is jó. Ha valaki nem ért hozzá, inkább ne szóljon ilyen közhelyeket.

2018. jún. 20. 10:01
 7/8 A kérdező kommentje:
mindkettőnek fém vége volt, amiket vettem, csak van rajta egy védőgumi, de az mindegy
2018. jún. 20. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem valami nagyon olcsó van. Itthon vettem, 1000 Ft alatt volt. Semmi márkája. A felfűtési idő nekem megfelelő, 2-3 perc. Már kitapasztaltam, hogy ha elengedem, még mennyi ragasztó folyik ki. Annyival előbb engedem el, hogy az a felesleg még épp kelljen :)
2018. jún. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!