Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Ha simán védőcső nélkül...

Ha simán védőcső nélkül rávakolok 3 szál vadiúj 1.5-es vezetékre, lesz e a vezetéknek baja egy idő után?

Figyelt kérdés

Kihagytam egy dugalj vezetéket,és sehogy nem lehet behúzni már védőcsőbe,meg hely sincs...

Lényeg,hogy a malter meszes és egyéb kémiai hatásai nem marják e meg a vezetéket?

Kicsit hülye kérdés,mert ilyen alapon a védőcsövet is megmarhatná...szóval megköt a malter és örök élet a vezeték?

Köszönöm!



2018. júl. 14. 19:22
 1/3 bamboochatheone ***** válasza:
75%
Ha ekkora a baj akkor használj MM-FAL vezetéket, az erre lett kitalálva.
2018. júl. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fantom83 ***** válasza:
100%

Én most kínlódtam a csengővel,ugyan ez a megoldás volt.

Ha élne az ezermester aki ezt összehozta,a csuklásba fulladt volna meg, a felmenőivel együtt.

Semmi képen sem ajánlom,,vagy húzd bele védőcsőbe,vagy falon kívüli sínbe vezesd,később ha baj lesz,nagyon meg fogja bosszulni magát a dolog! (tapasztalat)

2018. júl. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%

Addig nincs vele baj, mig nem mozdul a haz, nem reped meg valahol a fal, amibe belemalteroltad a vezeteket. Ilyen meg ugysincs, elobb-utobb minden falon keletkeznek kisebb repedesek, van amelyiken csak 30 ev mulva, van amin 3 ev utan. No ilyenkor nem tud mocorogni a vezetek, mint a csoben, csak nyulni. A nyulasnal viszont vekonyodik, amitol meg megno az ellenallasa, konnyebben szakad meg, eg el a falban.


Tenyleg inkabb kabelcsatornaban vezesd, nem veletlenul csinaljak ugy utolag.

2018. júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!