Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Karburátor hiba lehet?

Karburátor hiba lehet?

Figyelt kérdés

2 napja vettem észre, hogy alapjáraton mintha le akarna állni a motor, gázadásra torpan, van, hogy le is áll.

Amikor teljes gázt adok neki, egy darabig normál az alapjárata, majd megint le akarna állni.

Üzemanyagszűrőn nincs lerakódás, a benzin tiszta, keverék 1:25, félszintetikus olajjal bekeverve.



2018. júl. 30. 18:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivatóval megy?
2018. júl. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szivatóval tökéletes, ma is próbáltam, első berántásra azonnal "beböffent".
2018. júl. 30. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Én csodálkozom azon,ha 1:25 sel egyátalán beindul .

Milyen motor ez,melyik világból való ?

2018. júl. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor valamelyik fúvóka dugult el vagy a levegőszűrő. Vedd le a szűrőt. Ha anélkül jó akkor az a koszos.
2018. júl. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Légszűrő nélkül is ugyanazt produkálja, szóval kizárásos alapon a fúvóka lesz a ludas.


ma 19:20


Kínai gépről van szó, 1:25-be van meghatározva a keverési arány.

Attól, hogy kínai, még lehet ugyanolyan jó gép, mint bármely piacvezető márka, ha megkíméli az ember!

2018. júl. 30. 20:26
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 19:20


Meg egyébként is, a munkahelyemen 4125-ös AL-KO kaszával és GS350-es Oleo Mac fűrésszel dolgozunk, amik 1:25-ös keverékkel üzemelnek, és vigan duruzsolnak a motorok.

2018. júl. 30. 20:44
 7/7 A kérdező kommentje:

Közbe megoldódott a probléma!

Egy kis kalibrálás kellett neki, alapjárattal volt egy kis gond, állítottam az L csavaron, magasfordulatit maxra, majd 1/4-et vissza, a torpanás és a szabálytalan alapjárat megszűnt.

Már tökéletesen, hibátlanul működik!

2018. aug. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!