Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szegélynyíróról? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2018. aug. 11. 10:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Konkrétan ezt sem ismerem, csak a gyártó cég (Hecht) egy másik termékét. Az egyszerű fűszegély nyíró, nagyon tetszetős piros kivitelben, puha műanyag burkolat és nagyon puha vágószál. Sajnos ennek következtében a szál szinte állandóan elszakad.
2018. aug. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én az U fogós nagytesóját használom, a 1445-öt, ami papíron 1400W. SOKKAL jobban halad, mint az elődje, az 1,25kW-nak írt Einhell kasza. A kormányszarv cserés, az egyforma ágak (mert miért is ne lenne két darabban) miatt jobbra görnyedsz vele, nagyon gáz. Rossz esetben 6000 egy rendes. A damilfej kuka, csak adagol vég nélkül. A védőburkolat alja gyakorlatilag kiszedhetetlen, egyszer tértem át késre, levágtam végül, azóta fülre adagolom a damilt, ami Stihl 2,7mm-nél (szerintem eggyel vékonyabb kellett volna) nagy költségkímélés. A damilfej egy Husqvarna t25 lett, nem bántam meg. Sose rezeg, nem töri, nem süti a damilt. A kormányfelfogatás bélelve biciklibelsővel, így már szinte csak hangról tudom, ha tőből letörik az egyik szál árokban idétlenkedve vagy vastag paréjnak rohanva.


A gombja tényleg kemény és kicsi, már sokszor négy ujjam van egymáson, amikor a végehajrát tolom. A kábelhurcolás ha jól csinálod nem gáz. 2 CO dob, 2x30m kábel. Első feltekeréskor 0 csavarral tekerve (hosszanti felirat egyenes), váltott irányba forgolódva, ellenőrzötten visszatekerve nincs baja a zöld ganén kívül. Ja, nincs kis fordulat, fullon megy és kész. Kövek közé gyakolottan, odafigyelve, jó szemű ember menjen, de inkább hagyja nőni a gazt, lehet azt nagyobbra vágni ott. Autókat elvinni a francba vágáskor!

2018. aug. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!