Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan tennétek üveget egy...

Hogyan tennétek üveget egy raklap asztalra?

Figyelt kérdés
Van egy raklap asztalom (ehhez hasonló csak magasabb: [link] ) és a lécek közötti réseken lehull a por, kosz, haj, virágpor, morzsa stb. az alsó részére, ahol tárolok ezt-azt. Valamint takarítani sem egyszerű. Emiatt szeretnék rá egy vastagabb üveglapot, amit normálisan le lehet törölni és felfogja a koszt. Viszont nem tudom, hogy hogyan kellene rátenni, mert nem értek az ilyesmihez... Fúrni, ragasztani vagy valamivel esetleg rá lehetne fogatni? Ha csak szimplán rátenném, akkor félek, hogy elmozdulna.
2018. aug. 21. 17:17
 1/3 anonim ***** válasza:
68%

Pl. gumitappancsokra lehet tenni.

De!

Ha nem akarod, hogy törjön, akkor min. 5-6 mm vastag üveg kell.

Ha nem akarod elvágni a kezed, akkor körbe is kell csiszoltatnod.


Vagyis a végén annyiba lesz -raklap méretben-, mintha eleve egy normális asztalt vettél volna.

2018. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, ezt mind meg tudom csináltatni és az ára sem probléma. Nekem ez tetszik, nem fogom kidobni. Csak arra nem volt semmi ötletem, hogy hogyan tegyek rá üveget.
2018. aug. 21. 17:30
 3/3 anonim ***** válasza:
91%
Én csináltam ilyet. Ragasztott biztonsági üveggel sikerült megoldani. Nem törik és takarítható.
2018. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!