Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Nekimentem a vaskapunak...

Nekimentem a vaskapunak autóval, hogy lehetne kikupálni?

Figyelt kérdés
nekimentem a vaskapunak, és meghajlott, hogy lehetne visszaegyenesíteni?

2018. okt. 25. 15:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Megpróbálhatod, hogy a másik oldalról mégy neki.
2018. okt. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Az autót vagy a kaput? A kaput kalapáccsal vissza tudod egyenesíteni, az autót pedig vidd el karosszéria lakatoshoz.
2018. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Kikupálni? Hát, azt az oktatódnak kellett volna, mikor vezetni tanított. :-)
2018. okt. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A helyi okmányiroda a megoldás,ott add le a jogsid!

Vegyél egy biciklit!

2018. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod a helyén is feszegetni, görbigetni kicsit, csak figyelj, hogy a zsanérokat le ne szaggasd. A tuti az lenne, ha lenne egy nagy egyenes placcod, ahová le tudod fektetni a kapuszárnyat, megnézni hol van benne törés, hajlás, ív, aztán a megfelelő helyre alátenni egy téglát/kalapácsot, és megfelelő helyen megfelelő erővel megterhelni (pl. ráállni, akár többedmagaddal, esetleg rugózni rajta néhányat, de csak érzéssel). Olyan már úgysem lesz, mint új korában, de ha nem volt nagyon passzentosan csukódó, akkor még llehet használható kaput hajlogatni belőle egyéb fúrás-faragás nélkül is.
2018. okt. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kevesebb alkoholt kellene inni vezetés közben.
2018. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem kell mindjárt megtámadni, hogy belement a kapuba, a körülményektől is függhet a dolog, hibás fékkel pl. én mentem már bele

levettük a kaput, alátámasztottuk és rámentünk autóval, míg vissza nem görbült

2018. okt. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!