Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Felső táras vagy alsó táras...

Felső táras vagy alsó táras festékszórót vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyban szoktam makettezni és már szükségem lenne egy festékszóróra. Nemrég néztem apróhirdetéseket a környékemen és találtam egy vadonatúj alsó táras festékszórót 3000-ért, szettben pedig a legközelebbi barkácsáruházban 6000-ért. Felső tárasból pedig az interneten találtam igen sokat, Szettben ugyanúgy 6000-forintért.

2018. nov. 21. 14:57
 1/5 anonim válasza:
100%
A felső tárasat könnyebb hosszabb távon tartani. A csuklót nem fárasztja annyira, mert a csukló fölé hajlik a tartálya.
2018. nov. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fantom83 ***** válasza:
100%

Ha makettezel,akkor neked Airbrush pisztoly kell.

Azt szerintem legjobb ár/érték arányban Aliról tudsz rendelni.

Van olyan pisztoly aminek több mint 80 pozitív visszajelzése van,fényképekkel,kommentekkel.

Ott nézz körül.

Én mindég is felső tartályos pisztolyokat használtam festésre.Egyszer használtam egy alsó tartályost,de azt csak gépmosásra forró vízzel,mert olyan hulladék minőségű volt,h másra nem lehetett.

2018. nov. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bamboochatheone ***** válasza:

Ha modellezés akkor például ez jó lehet: [link]


Ez elég kicsi viszont szépen dolgozik a megfelelő nyomáson. Ha viszont airbrush a cél akkor AliExpress.

2018. nov. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fantom83 ***** válasza:

Válasz bamboochatheone-nak/nek/hoz/hez/höz!


Egy éve én is ilyen HVLP pisztolyt vettem itthonra,szerintem ár/érték arányban teljesen jó.

Előtte egy 5 részes Einhell szettem volt,annak a pisztolya alapozó fújásra éppen még megfelelt.

2018. nov. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bamboochatheone ***** válasza:
Nekem tökéletesen megfelel itthonra. Már traktor pótkocsit is festettem vele, igaz hogy sokat kellett tölteni de tökéletes eredményt lehet elérni vele. :)
2018. nov. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!