Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Awi hegesztőgéppel érdemes...

Awi hegesztőgéppel érdemes neki állni központi fűtés kivitelezésnek?

Figyelt kérdés
Jövőre gondoltam csinálni a fűtést.Hozzá lehet férni a csőhőz,ha faltól 5 cm-rel kintebb lesz?
2018. dec. 19. 17:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy ezzel a forrasztóval: [link]

Vagy ez nem lesz jó?

2018. dec. 19. 17:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Elöször azt döntsd el, hogy milyen csövel akarsz dolgozni? Utána ahhoz válaszd az eszközt.
2018. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Acélcsó
2018. dec. 19. 18:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Már a múlté!

A gázégő rézhez való!(bár már az is)

Presszelés az egyszerűbb,gyorsabb,jobb.

Én másfél éve béreltem gépet...problémamentesen készültem el vele.

2018. dec. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hozzá. A 24-es sorozatú ultra keskeny pisztoly fejekkel hozzá férhetsz a fal mellől akár tükörből is. Van léghűtéses(80A) és vízhűtéses keskeny fej,keress rá a googlevel ,SR-24 tig torch vagy WP-24 tig torch néven.


Az USA-beli Ck-worldwide márka további extra fajtájú fejeket is forgalmaz,némelyik az EBAY-on is megvehető,..igaz borsos áron. Érdemes a google-n rákeresni ezekre.

2018. dec. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ugye csak régi rendszert szeretnél rendbe tenni?

Mert újhoz nem jó az acél cső. Nem szeretik a modern gázkazányok, az iszap eltömíti a hőcserélőt. Nagy cumiba lehet belefutni.

2018. dec. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!