Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Szerintetek melyik csavarbehaj...

Szerintetek melyik csavarbehajtót vegyem meg?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2019. jan. 23. 16:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyiket sem venném meg ,inkább 1 Bossht !
2019. jan. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Stein
2019. jan. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha csak arra kell, hogy évente összerakj egy ikeás polcot, akkor amelyik neked jobban tetszik.

Steinhausból nemrég egy "minitool"-t vettem, és meglepően pöpec gép, persze nem használom naponta, de amivel eddig kínoztam meg sem kottyant neki.

Straus - nekem nem túl szimpatikus márka - jót még nem hallottam róla. Ez az csomag meg már csak azért sem tetszik, mert ha valaki azzal promózza magát, hogy 150 darabos, amikor abból 50db filléres csavar + 50db még filléresebb tipli akkor elmehetnek a... Sógorokba egyébként se szabad bízni, a cucc maga meg ugyanolyan kínai mint a másik. Továbbá az sincs feltüntetve mekkora az akksi kapacitása - vagy csak én nem látom - az is lehet hogy oda sem merték írni és még annak is csak a fele igaz :D Persze, ha kellenek az extra szerszámok, úgyis ez lesz a befutó, csak ha belegondolsz és levonod az "extrák" árát, akkor kijön hogy maga a célgép olcsó bóvli - ami az esetek többségében annyit is ér - tisztelet a kivételnek.

2019. jan. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

bosch alapgépek gyengék 10-15 Nm

ha már olcsó kell, inkább ismertebbet pl Einhell, vagy kicsit jobb a Black and Decker, de most Aldi-ban van 20000-ért bár csak egy akksival 18V 2amper 40 Nm

3 év garival

2019. jan. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4 vagyok

Skil? esetleg

2019. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

megint 4

Lidl-ben is van több féle

2019. jan. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem Bosch van,17 Nm

Igaz nem 12 ezer volt.Már meg lett párszor próbálva,egész napos használatra mit tud .Nem csalódtam bent .

2019. jan. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

4 vagyok

bosch is jó de nekem gyenge, 40e-től már egész jók de csak a kékek, bár annyiért szinte bármit kapni dewalt milwaukee makita

kérdező gondolom 15 körül keresgél, ismert márkát minél több garanciával, szervízhálózattal

2019. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen árkategóriában a Lidl-s verhetetlen a 3 év garral.
2019. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is Lidlis van, 18nm-es, ház körüli munkához tökéletes.
2019. jan. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!