Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Bitfejek, torziós, sima...

Bitfejek, torziós, sima fekete, vagy a titánbevonatnak van értelme?

Figyelt kérdés

esetleg márkák tapasztalatok pl milwaukee shockwave, wiha, felo, makita stb


titánbevonatúról előbb utóbb lekopik a titán? ha igen akkor mire jó?


2019. jan. 24. 21:37
 1/3 Fantom83 ***** válasza:

Bosch-t,és Hans-t használok,egyik sem bevonatos.

Nem tudom mire kell,de azt mondom,h ezeket a márkákat bármelyik vas.műszaki,ill barkács boltban megkapod,elérhető áron.

2019. jan. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nem a bevonatolást kell nézni, hanem a márkát, egy jobb márka jobb anyagból van csinálva, jobban bírja a gyűrődést.
2019. jan. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csodák nincsenek! S2 acélból készültet kell venni, az erősebb mint a CrV. A torziós nem hülyeség, nekem makita torziós bitem van (made in japan), nagyon bevált. Persze ha nem tudja valaki megfelelően használni a nyomatékhatárolót a behajtón, meg PZ fejet hajt PH szárral akkor a legjobbat is szét lehet gyilkolni pillanatok alatt. Hitachi bitekkel rossz tapasztalataim vannak, nagyon puhák. Wiha-nál jobb a Felo, csak kissé drága. milwaukee-tól nem voltam elájulva, de tartósabb a hitachi-nál.


Ez a fajta van nekem, eddig ez a legerősebb:


[link]

2019. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!