Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fekete alufelninek mi értelme?

Fekete alufelninek mi értelme?

Figyelt kérdés
Szerintem egyáltalán nem szép. Messziről olyan, mintha lemezfelni lenne az autón, közelről meg kb mint egy nagyon koszos alufelni. Akkor meg mire jó?
2015. aug. 31. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha valami SZERINTED nem szép, akkor az az egész világ számára értelmetlen? Hm. Logikus.
2015. aug. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek bejön. Nem kell polírozni, nem látszik rajta annyira a kosz, esetleg jól harmonizál egy tök fekete autóval, vagy egyszerűen csak ez tetszik a tulajdonosnak. Vannak, akiknek más az ízlésük, mint neked.
2015. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szép.
2015. aug. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Autótól függ, tényleg nem áll jól minden autónak, de van, amin gyönyörű. Fekete, tűzpiros autókon szép, de hófehér autón egyszerűen nagyon szép tud lenni:


[link]


Mondjuk 14-es méretben tényleg csúnya, de úgy 17 felett már szép a fekete felni.

2015. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Igen, szerintem is. A fehér kocsiknak nagyon jól áll a fekete felni.
2015. szept. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!