Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért hólyagosodik?

Miért hólyagosodik?

Figyelt kérdés
Vettem egy fenyő lapot. Lelakkoztam, lecsiszoltam a felálló szálakat finom csiszoló papírral és újra lelakkoztam. Két nap múlva felhólyagosodott. Gondoltam régi lakkot adtak az áruházban. Vettem másikat, magasabb minőségűt, más márkát. Parketta lakkot. Az egész lakkot lecsiszoltam, újra kezdtem. Lakk, csiszolás, lakk. Ma reggelre ez is felhólyagosodott. Mi a baja. Mit csináltam rosszul. Lakásban, normál hőmérséklet, normál páratartalom.

2019. jan. 28. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a fenyőlap megázott, honnan van? Tüzépen nem nagyon figyelnek hogy a fenyő árut letakarják hótól esőtől.
2019. jan. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tökéletesen száraz a fa, akkor ez nem fordulhat elő. Lakkozásnál és festésnél az oldószer gyors elpárolgása is okozhat ilyet, tehát a 20°-ot ne haladja meg a hőmérséklet és ne legyen érezhető széljárás (huzat).
2019. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!