Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés

Hány fok felett szabad kültérben flexi csemperagasztót használni?

Még tavaly ősszel burkoltattuk le a teraszt és a lábazat teteje nagyon csúnyán van megcsinálva, ezt szeretném szépen egyenesre kihúzni és újrafesteni. Mindenképp meg kéne várni, hogy ne legyenek éjszaka sem mínuszok, ugye?

Keress kérdéseket hasonló témákban: burkolás, ragasztás, csemperagasztó, tél, fagyás

febr. 11. 15:51  Privát üzenet  

A válaszok
Igen, minimum 5 fok kell, hogy legyen.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont febr. 11. 18:18 Privát üzenet
Tartósan (28napig) 5fok feletti hőmérséklet mellett használható.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont febr. 11. 22:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Glettelésre rakhatok csemperagasztót, majd arra csempét?
Ha a lecsiszolt glettet, csemperagasztot, cementet osszeseprem es vizet adok hozza, ujra osszetapad?
Vizüveggel szeretném keverni a csemperagasztót megoldható?
Lapos tavi kövekkel leburkolhatom a kád előtti részt? Úgy terveztem flexi csemperagasztóba ágyazom, utána átkenem pár réteg betonlakkal.
Véletlenül mindenhova 1/2"-os KM csapokat tettem a szerelvényeknek. Ezekre hogy kötök majd csapot, bojlert, wc tartályt amikor ha jól láttam 3/8" osok a flexi bekötőcsövek? :' (
Sárga flexi gázcső?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!