Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Barkácsolás

A kérdés
golyó11 nevű felhasználó kérdése:

Budapesten van még olyan MÉH-telep, ahol ki is adnak vasat?

Pár kg rozsdamentes acélra lenne szükségem, de nem tudom, tudok-e MÉH-telepen vásárolni.

Keress kérdéseket hasonló témákban: vastelep, Budapest, rozsdamentes, acél, vas, eladás

márc. 7. 13:16  Privát üzenet  

A válaszok
Sehol nem lehet, az engedélye bánhatja.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont márc. 7. 13:41 Privát üzenet
Hivatalosan nem tudsz, de egy kisebb telepen talán megbeszélhető a tulajjal. Esetleg lakatos műhelyekből lehetne venni maradékot. Mi kellene? Lemez vagy profil?

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont márc. 7. 13:46 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm. 1-2 éve még simán vásároltam és nem zsebbe fizettem. Mondjuk Pécsen volt.

Mindkettő, lemez is és cső is kellene.

# 3/6Időpont márc. 7. 13:52 Privát üzenet
Nincs ilyen az országban sem .

A válaszíró 54%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont márc. 7. 16:32 Privát üzenet

Sajnos változtak a szabályok így hivatalosan sehol...

Mondjuk igen ez magyarország...

A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont márc. 7. 19:12 Privát üzenet

Tilos eladniuk, de ettől függetlenül kisebb telepeken szoktak eladni. Én tavaly vettem, de ez nem Budapest.

Amerre jársz, kérdezd meg, hátha. (Telefonon nyilván le fogják tagadni, de személyesen, ha nem tűnsz beugratós embernek, akkor lehet.)

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont márc. 10. 19:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Budapesten Melyik MÉH telepen tudok leadni a legmagasabb áron?
Van Budapesten ingyenesen használható vezetéstechnikai gyakorlópálya? Esetleg egyéb erre alkalmas telep?
Hol van Budapesten elhagyatott telep vagy hasonló hely, ami téli csúszkálásra alkalmas autóval? Jah és természetesen használható anélkül h a hatóságokkal meggyűlne az ember baja.
Méh telep Budapesten? Ahol van a következő vasanyagból:
Milyen környék Budapesten a Gloriett-telep?
Van olyan hulladékgyűjtő telep Budapesten vagy szűk környékén, ahol van elektronikai hulladék is és be lehet menni bogarászni?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Barkácsolás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!