Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Hogyan lehet festeni a kinti...

Hogyan lehet festeni a kinti alu kerti asztalt és széket?

Figyelt kérdés

Már régi a kerti asztal és szék.Aluminiumra égetett fehér festékkel kezelték,így egy müanyag szerű anyag képzödött rajta.Mivel már kopottas és festék hiányos szeretném elfogadható szintre emelni.Festeném de minden ötletem csödöt mondott.Próbáltam homokfúvóval,semmi,hőlégfúvóval egy kis darabon majd homokfúvóval,az is csődőt mondott.Flex csiszoló papírral,az ha nehezen is de leszedte a réteget az aljáról és a tetejéről de a minták között maradt a réteg.Ez sem az igazi.Kérdés,le kell szedni a réteget teljesen vagy maradhat és arra valamivel festeni?És milyen festéket használjak?Magyarázd el nekem mint okos apa a hűlye fiának.

MINDEN JÓ VÁLASZÉRT MEGY A ZÖLD PACSI!!!


2019. márc. 28. 08:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Kromofágot próbáltad? De ha annyira ragaszkodik hozzá az a festék lehet, hogy rajta is lehetne hagyni. Festeni meg esetleg ez

[link]

2019. márc. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A kromofágot kiröhögi.Égetve van rá a felületet képező fehér festék,ezért makacs mint egy öszvér.

A festék jó,ismerem és már használtam csak kiment a fejemből.

Ment a zöld pacsi.

2019. márc. 28. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!