Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Makita, DeWalt vagy Bosch...

Makita, DeWalt vagy Bosch kisflex a jobb, megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Otthoni használatra szeretnék venni egy 700-900W körüli kisflexet. Nyilván egyik márkával sem nyúlhatok mellé, de mégis melyiket ajánlanátok?
2019. ápr. 5. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Pótalkatrész szempontjából a bosch a legszerencsésebb.
2019. ápr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jól írtad, egyikkel se nyúlhatsz mellé. De inkább Makita vagy DeWalt.
2019. ápr. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Makita reneszánszának vége, elvileg 3 év garanciát adnak reg. esetén, de gyakorlatilag semmit nem javítanak meg. A gépek ára megnőtt - a minőségük leromlott. Dewalt gépek baromi jók voltak és most is azok.

Boscht meg mindenki elkerüli már, drágán szart adnak. Legalábbis én itt az építőiparban senkinél sem látok már bosch kisgépeket. Régen 15 éve én is bosch rajongó voltam, de már egy darab bosch gépem sincs.

2019. ápr. 5. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ha makita és dewalt szóba jött, gondolom 125-ös(115-öst nem is értem minek gyártják még, gyak. csak a védőburkolat más)

nemrég vettem 1000W millwaukee-t nem csalódtam, de most van jobb ajánlat a gyömrői úti akmé-nál

ezt vettem, picit olcsóbban:

[link]

de most ezt venném, gyártó ugyanaz, de sokoldalúbb, erősebb, ford szabályozós

[link]


vagy esetleg egy Original Flex, azok is k.jók

2019. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ez pl

[link]

és itt szervizelnek is, nem csak árulnak

2019. ápr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4-5 vagyok

kicsit rosszul fogalmaztam, tehát ha makita, vagy dewalt, akár 125 akár nem, de az árra/minőségre gondoltam, hogy ez a kategória érdekel.

egyébként lehet erős a motor, erős a fogaskerék, jó minőségűek az alkatrészek, ha pl falat, betont vágsz, a kapcsoló, meg az egész belseje gajra megy akár dewalt, akár Aeg, én arra pont olcsó gépet használok, vagy valami jó porvédelem, belső takarítás, gari lejárta után persze

2019. ápr. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

Nem is tudtam, hogy az AEG is gyárt barkácsgépeket, de közben utánanéztem, és szinte csak jókat írnak róla.

Asszem DeWalt lesz vagy AEG.

2019. ápr. 5. 20:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Attól függ mire kell, én pl hyundai ra esküszöm, nem bírja sokáig, cserébe, vigyázni sem kell rá... De nekem pillanatok alatt vissza is hozza az árát, de mindig van kettő, mert egyszer rosszkor ment tönkre egy a kezemben :D
2019. ápr. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül a Makitát választanám.
2019. ápr. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

szia utolsó válaszoló

te vagy akinek a melóba hoztak egy kazal milwaukee-t, és tönkrementek?

sokan meg a makitát fikázzák, hogy amióta román összeszerelés stb...

ha te vagy, akkor mi volt a baj a millwaukee-kal pontosan? csak mert ilyet tervezek majd akkus csav/beh. flexem van tőlük, de imádom, és árban sem volt vészes. illetve ami még szimpi, de akárhányszor megemlítem, nem nagyon reagál rá senki, az Original Flex márka, talán nem túl ismert itthon?

2019. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!