Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A Straus láncfűrészek milyenek?

ERDÉLYI LAJOS kérdése:

A Straus láncfűrészek milyenek?

Figyelt kérdés
Van valakinek Straus láncfűrész érdemes megvenni nem nagy az ember használnám csak néha itthon ha kell
2019. máj. 3. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Az összes Strausz terméket felejtsd el .

Ezek mind eladásra készülnek ,és nem használatra .

Egy márkásabb használt is többet ér .

2019. máj. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 mindentudó99 ***** válasza:
76%
Ezt a markat felejtsd el szerintem. Meg az Mtd-t is.
2019. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat Az az igazság hogy e Straus fűkaszám van ami boltban vásároltam és nem olcsó volt abban az időben valami 40 körül 7 éves sokat használtam az nekem bevált végül is még egyszer köszi.
2019. máj. 3. 11:58
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem a legjobb a kínai felhozatalból,de használhatóak úgy összességében.
2019. máj. 5. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Vegyél ilyet, ez se jó.

[link]

2019. máj. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha kifogod sok évig jó,ha nem pár nap alatt jönnek a gondok.Ennek ellenére mivel már 11 ezresért megkapod nem túl nagy a rizikó úgyhogy bőven jobban megéri mint a többi 100 drágább kínai.Az emberek 80% elégedett a vásárlással ,csak ne ess bele a maradék 20% ba:)
2019. aug. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Tesco-ban vettem egy ilyet mert annyira szép és olcsó volt hogy meg kellett vegyem úgy hogy van otthon egy Partner 352-es gépem ami tíz éve kifogástalan. Ugyanakkor azt is hallottam hogy a tesós straus-ok jobbak mint a piaci hulladékok így azt mondtam oké legyen.

Azt kell mondjam hogy rég elfűrészeltem a gép árát, és eddig semmi bajom nem volt vele. Elsőre azonnal láncot cseréltem mert abból tényleg jobb ha minőségi és csillagkereket mert zörgött a gyári. A lap meglepően jól bírja, úgyhogy az maradni is fog rajta.

2019. nov. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2019. dec. 1. 07:37
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez így van ahogy felettem írtada Tescos széria brutál jó volt főleg,20 ezerért.Pár hónap után felvitték az árát 30+ezerre de gondolom annyiért nem vették és visszaárazták 20-ra .Akkor vettem én is egyet ez 2015 ben volt és a tesco 2016 ban ki is futtatta ezt a szériát-gondolom mivel úton útfélen ezt a matricát tették az árusok a gagyira -lejáratták a nevet.Salyna ezt már nem kapod meg sehol,az enyémbe minimum 150 m3 akác darabolás van és a kompresszió még gyári ,lap és láncon kívül minden eredeti-bontatlan.Két évre rá rendeltem egy másikat is a netről ugyan ezen a néven -az már újonan is egy katasztrófa volt és gagyi matt burkolattal -köszönő viszonyban sincs a régivel.Lap eleve nem ment rá és az orrkerék be volt állva,csillagkerék tűgörgő televolt vasreszelékkel és szorult,olajpumpa 1 tankot bírt ki és a berántó kb 2 tankot.Mindezeket rendberaktam és azóta minden oké,de ha béna lennék mint pár szerencsétlen bedobtam volna a sarokba és világgá sírnám a bánatomat,hogy szar a Straus.. 12 ezerért...
2020. máj. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Faszák
2020. jún. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!