Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » A KEYANG elektromos szerszámgé...

A KEYANG elektromos szerszámgépeket ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Akkus fúró-csavarozót keresve, a neten rábukkantam erre a márkára. Elég jónak tűnnek a paraméterei és az ár alapján. Arra lennék kíváncsi, van-e valakinek személyes tapasztalata velük?

#akkus #keyang
2019. máj. 27. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:

jónak tűnik az ára alapján?

[link]

Ez valami koreai, egyébként biztos jó, de vannak egyéb dolgok is egy vásárlásnál, pl alkatrész ellátás, szervízhálózat stb

ennyiért jobb paraméterekkel is kapsz ismert, sőt elismert gépet

[link]

sőt olcsóbban ugyanilyet

[link]

2019. máj. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

elismert márkájú gépet

így akartam írni

2019. máj. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem is volt szándékomban ilyen magas árkategóriájú gépet vásárolni, csupán szembeötlött az ára miatt, és azért is mert még soha nem hallottam erről a márkáról. Kétséget kizáróan megbízható, professzionális masinák, újabb bizonyítéka hogy a Távol-Keleten is gyártanak profi szerszámokat. Pusztán kíváncsiságból kérdeztem, hátha valakinek van a birtokában KEYANG gép.
2019. máj. 28. 22:00
 4/8 anonim ***** válasza:
akkor bocsi, várjuk a jó választ, engem is érdekel, mondjuk sose vennék, de kíváncsi vagyok
2019. máj. 29. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gggTt válasza:
Nekem van egy Metabo fúróm amihez kellett vegyek egy új gyári forgórészt.Na mikor megérkezett, a gyári Metabo matrica alatt Keyang felirat volt.És normális forgalmazótól rendeltem a gyárit, nem himi-humi.
2019. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sose volt szimpi a metabo...


ez még a hitachi tulajdon előtt volt, vagy utána?

2019. máj. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miért nem szimpatikus a Metabo? Most készülök Metabo fúrót venni, mert nekem a Bosch Gsb 13 okozott nagy csalódást! A fúróorsón nem csapágy van, hanem szinterpersely, akkorát löttyen a tokmány mint az állat!
2019. jún. 1. 12:23
 8/8 anonim ***** válasza:
nem tudok rá magyarázatot, valahogy nem tudtam soha hova tenni, dewalt makita hitachi bosch valahogy szimpibb volt, biztos hül.eség, a hitachi tulajdon már elgondolkodtatott, hogy nem esetleg vennék, de ez a keyang-os sztori...de a bosch is felejtős ezek után. Hitachi, és milwaukee van jelenleg, és zöld bosch, ami árához képest nem rossz, de amúgy egy kis gagyi.
2019. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!