Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen forrasztópákát ajánlotok?

Milyen forrasztópákát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy újjat hiszen a régi már lassan 40 éves és már annyira rozsdás lett a szára hogy már nem tartja meg magát , szeretnék egy olyat venni ami könnyü és jól kézre áll de tanácstalan vagyok milyet vegyek.Ha van valami ötlet azt szivesen meghalgatom.

2019. máj. 27. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

fahrenheit szinte mindenhol kapható, tesco-tól szerszámoutletig, van hozzá pótalkatrész, nekem bevált, persze van vellerem is, de az húzós árban, de az profi minőség.

Páka alatt nem derül ki a kérdésedből, hogy páka, állomás, vagy pisztoly kell. nekem a fahrenheit egy sima páka, szerszámosládában elfér, ha kell kéznél van, komolyabb, vagy precíz forrastáshoz veller, meg van parkide is, elvileg állomás, de csak annak látszik, 10 perc mire felmelegszik, szóval olyat ne vegyél.

itt nézz körül

[link]

2019. máj. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
parkside-ot akartam írni
2019. máj. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Toolcraft
2019. máj. 28. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
pisztolyt nem szeretnék hiszen nehéz , nem lehet olyan szépen kezelni.
2019. máj. 28. 09:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!