Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Milyen elektromos forrasztópák...

Milyen elektromos forrasztópákát érdemes venni otthoni használatra?

Figyelt kérdés
Nem romlik el a 4 használatkor, hamar felmelegszik.
2018. márc. 31. 20:51
 1/5 bamboochatheone ***** válasza:
Parkside forrasztóállomás. 3000 Ft és 3 év garancia van rá. Nekem bevált. :)
2018. márc. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fantom83 ***** válasza:

Nekem 3 pillanat pákám van,mind különböző gyártmány.

A legutóbb orosz 100W-osat vettem,eredeti dobozában,használati utasításával,olyan 30 évesre tippelem a korát,de tökéletesen működik.

Ha egy életre akarsz pillanat pákát,akkor csak Cseh-gyártmány,a klasszikus kialakítású,és profi minőségűt vedd.

8.500-10.000 között van az ára.

Esetleg bolha piacon nézz szét.(a 2. pákámat ott vettem,semmi baja)

2018. ápr. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem írtad, mire akarod használni. Ha elektronikához, akkor egy olcsóbb normálisat érdemes, változtatható hőfokkal,cserélhető hegyekkel: [link]

[link]

Vagy keress egy wellert.

Ha mást akarsz forrasztani, akkor sima pákát keressél, tartalék heggyel. Nekem a somogyi is bevált ebből a célból, 7-8 éve használom.

Pillanat forrasztó is jó lehet, de a súlya miatt én nem kedvelem.

2018. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pillanat pákából csakis a 75W-os Cseh gyártmányú, és ahogy előttem írták a Somogyi páka nagyon bevált nekem is, egyszerűen nem tudom leégetni már 10 éves pedig. :-) Ezekből van 30w-os nyákra való és 60w-os mindenes, de még kocsi szivargyújtójába dugható pöpec kis páka is amihez direkt csináltam plusz szabályozható tápot itthonra. És nem drága.

A Lidl parkside forrasztó is nagyon jó, csak kár hogy nem lehet könnyen hegyet kapni hozzá, tudniillik csavaros végű. Tehát ha te akarsz hegyet csinálni hozzá akkor igaz hogy a Somogyi pákahegy is jó és egyből kettőt lehet belőle faragni de menetet kell metszeni a végére amivel becsavarod a pákába.

2018. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fantom83 ***** válasza:

#4

Egy esztergályos ipari tanuló pillanatok alatt olyan páka hegyet csinál neked,amilyet csak akarsz...

2018. jún. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!