Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen köszörűt amelyiken van szalagcsiszoló is, valami megbízhatóbb márkában? Max 35 ezerig el.

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 24. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ezt az einhellt is tudom ajánlani, nekem is van einhell gepem, én asztalos vagyok, szerszámélezésre használom. Meg vagyok vele elégedve... Persze ha napi 8 órában akarod nyúzni, akkor nem ilyet veszel.
2019. jún. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ez mennyire megbízható? mennyivel jobb?

Ez mivel másabb?

[link]

2019. jún. 24. 15:42
 3/6 Fantom83 ***** válasza:

Az egyiken van egy korong+szalag csiszoló rész,a másikon két korong van.


Én szalag csiszolót csak fa munkákhoz használnék,van aki mindenfajta fém munkákhoz csak és kizárólag szalag csiszolót használ.(különböző szemcsefinomságú csiszolószalagokkal)

2019. jún. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Scheppach, Einhell, Ferm, Extol, skil, hyundai, hecht, güde, mind ugyan az a kínai vacak csak a színe más...

Most amit belinkeltél abbanbkülönbözik a 15000res einhelltől, hogy dupla az ára, semmi másban.

Bármelyiket veszed, otthoni felhasználásra tökeletes, vedd a legolcsóbbat.

Egy köszörű azért nem agysebészet, 1 motor, 1 tengely aztán kész, forog ha bekapcsolod... Időnként szénkefét cserélsz... Ha egyáltalán használod annyit, hogy valaha elkopjon...

2019. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaa..kefét cserélsz...

Végre van itt valaki aki ért a gépekhez...

:(

2019. jún. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy a mondandóm lényegét kepes voltál értelmezni...

Nameg beszólsz, de ennyi... Azt nem tudtuk meg, mit gondolsz a köszörűkről... Értelmes a te hozzászólásod is.

2019. jún. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!