Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A postát nálatok bedobja az...

A postát nálatok bedobja az ajánlott levelet vagy felcsenget?

Figyelt kérdés
2,5 éve lakunk itt, volt több postásunk egyik sem csengetett fel. Látom a dátumot, a kapucsengő működik, otthon vagyok és inkább bedobja. Szomszédokkal beszéltem, nekünk is dettó. Mit lehet tenni ilyenkor? Én személyesen szóltam már a postásnak szépen megkérve, de azóta sinccs változás. (BP 16. ker)
2019. júl. 26. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:
30%

Be kell menni a postahivatalba ahova tartozol és panaszt tenni.

Nálunk is voltak esetek nem írom le mert hosszú de a lényeg hogy bementem panaszt tettem többször is, aztán utána érdekes módon helyreállt a rend.

Sajnos manapság már minden idiótát felvesznek postásnak mert annyira nagy a hiány.

2019. júl. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Nálunk is csak bedobja. Nagyon bosszantó, mert volt, hogy egész nap vártam, hogy csengessen már..
2019. júl. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%

Egyik se. Értesítőt dob be róla, aztán másnaptól mehetek átvenni én a postára a levelet.

De ez még a jobbik eset. Van, amikor értesítőt se dob be, és olyankor visszaküldik a feladónak. Ilyenkor van, hogy hónapokkal később jelez a feladó, hogy ő küldött nekem levelet, de én nem vettem át... :(

Pedig átvettem volna, HA TUDOK RÓLA!!! >:(

2019. júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!