Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Éjjel ha felcsenget egy...

Éjjel ha felcsenget egy vadidegen kamuszagú szöveggel, az mit akarhat?

Figyelt kérdés
2018. szept. 27. 23:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Túl sok jót biztos nem. Ha tudnám, hogy mit kamuzott, talán több ötletem lenne.
2018. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

bejutni a lépcsőházba, pincébe.

vinni valamit ami gyorsan mozdítható.

esetleg végigpróbálni a bejárati ajtókat, hova lehet besurranni.

2018. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kockacukrot a kávéjába.
2018. szept. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Égve maradt a kocsin a lámpa, gondoltam szólok. - ilyen szöveg. De nem tudja kié lehet a kocsi, de ő segíteni akar. Idősebb női hang. Minden kérdésére, felvetésére nem tudommal feleltem. És persze nem engedtem be.


Én is láttam már égve hagyott lámpát kocsin, de eszembe nem jutott soha, hogy ezzel felcsörgessek valakihez.

2018. szept. 28. 08:39
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a múltkor azért csengettem végig egy háztömböt, mert az asszony hazahozott egy cicát, ami elvileg ott reszketett a házak között, de amúgy igencsak jó húsban volt, gondolom kaját kunyerált, ő meg nem tudott ellenállni :) Na hát tőlem se voltak lenyűgözve, 30 éves borostás pasi lévén, de néhány nénivel összehaverkodtam és meglett a gazdi (csak úgy, télen nem tettem volna ki az utcára a cicát).


Szóval van, aki tényleg jószándékú, bármilyen nehéz is elhinni a mai (és mindenkori) világban. Ettől függetlenül én is szkeptikusan kezelném a próbálkozásokat és természetesen nem engednék be senkit.

2018. szept. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!