Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pókokat mivel tudnam távol...

Pókokat mivel tudnam távol tartani a lakástól?

Figyelt kérdés
Kertes hazban élünk és elég sok pók van bennt én meg félek tőlük. Olvastam sokféle dolgot pl befújni valamivel de arra lennék kíváncsi kinek mi az ami sikerült is
2019. júl. 29. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Alá kell velük íratni egy távolmaradási nyilatkozatot. Ha ez nem megy, nincs mit tenni, marad a gyakori takarítás.
2019. júl. 29. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiválasztottam egy-két fejlettebb kaszáspókot a nem szem előtt lévő sarkokban, őket meghagytam. Egy rakás szúnyog, poloska, miegymás akad bele a hálójukba. A többit kitakarítottam, lefújtam, stb...

Én sem kedvelem a pókokat, de önös érdekből hajlandó voltam erre a "szimbiózisra". Ésszel felfogtam, hogy hasznosak, megszokni a jelenlétüket pedig van idő.

2019. júl. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon meg akarsz szabadulni tőlük, a mászó rovarok elleni spray hatásos. De mint azt előttem írták, hasznos állatok, elkapják a legyet és a szúnyogot, így semmilyen méregre nincs szükség. Ha nincs pók, vehetsz repülő rovarok ellen is mérget.
2019. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tegyetek fel szhálôkat meg lenge fübggönyöket . Ezeknek a rovaroknak feladatuk van ha nincs bent vérszívó stb kártevő akkor nem jön be pók sem . Kivéve ősszel mert kiakarnak telelni . Spray tetű dolog merg mindent m3rgez .
2019. júl. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Családi házban lakom.

Amióta kicseréltem jól záródó nyílászárókra mindent, és az ablakokon is szúnyogháló van,

azóta se pók, se szúnyog, se légy...stb...

Sőt a nagyon utált büdös poloskák is kint maradnak.


Ezt tudom ajánlani.

2019. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!