Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Penész kezelése?

Penész kezelése?

Figyelt kérdés
Sziasztok, találkozott már valaki penesszel a téli fűtési időszakban? Tavaly az ablakokat jobban körbe szigeteltem, okozhatja az? Régi fa keretes ablak, egy légkamrás szigetelt üveggel. Úgy éreztem h nagyon jön ott a hideg télen azért ilyen öntapadós szigetelő gumi csíkkal körbe ragasztottam. Így a természetes szellőzés jelentősen csökkent, gondolom ez okozza a penész megjelenését. Csak ha eltavolitom a gumi csíkot nem e fog nagyon a hideg be aramlani. Kinek mi a véleménye?
2019. aug. 14. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Penészölő, páramentesítő, és gyakori szellőztetés, minimális teregetés (ha lehet semennyi).
2019. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt rendszeresen próbált megjelenni, úgy leszigeteltem az ablakot. Próbálkozott többször is, minden alkalommal végigmentem rajta hamvasztóval. Na az bevált; az 1300 fokos lángot nagyon nem bírta a penész.
2019. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És a festék, hogy bírta a lángot?
2019. aug. 14. 15:04
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A festék nyilván kevéssé bírta, de a penész miatt amúgyse úsztam volna meg az újrafestést. Kevertem erős gombaölő mérget is a festékbe, csak hogy biztosra menjek.
2019. aug. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Amíg bomlik a gombaölő addig ok. Utána ugyanúgy jön a penész. Közben a gombaölőt te lélegzed be.
2019. aug. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha jön megint a penész, akkor jön megint a hamvasztó is. See how it workz?
2019. aug. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!