Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha panelban laksz, éltél...

Ha panelban laksz, éltél előtte kertes házban? Hogy viseled?

Figyelt kérdés
Én szörnyen. Hallom, hogy a szomszéd fi*g a wc-n, alattunk tévéznek hangosan, az erkélyről a füstjük hozzánk száll, télen a lépcsőházban dohányoznak, felettünk dübögnek, valahol mindig fúrnak, hajnalban húzzák ki a kukákat,a lakók áskálódnak, kicsi a lakás, megsülünk, még kereszthuzatot sem lehet csinálni, a gyereket nem tudom kiengedni az udvarra- közben tudnék krumplit pucolni kint v bármit, ehelyett kint tologatom és közben nem csinálok semmit (órákat naponta) és még sorolhatnám. Írjatok már valami pozitívumot, hogy könnyebb legyen, vagy panaszkodjátok ki ti is magatokat! :)
2010. júl. 14. 22:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ne szomorkodj, hiába a kertes ház én is megsülök tiszta idegbaj vagyok kerek 3 napja alig alszom valamit éjszaka,mert olyan rohadt meleg van. Az ablakot meg már nem merem nyitva hagyni,mert kb 80 szúnyog csíp meg egy éjszaka. Kitartás és igenis jó a panel,legalábbis én még vágyom rá,szerintem tök jó,hogy olcsón hozzá lehet jutni és olyan kis aranyos,neked legalább nem kell ebben a melegben is a kertet rendezni,hogy ne nézzen ki olyan szarul:)
2010. júl. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én kertes házban lakok soha nem tudnék panelban élni,vedégségbe ha megyek(panelba) max 3óra hossza az egész mert meg örülök a négy fal közt
2010. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Bármilyen hőségben rendezgetném azt a kertet :))

A másik meg: én is észrevettem, hogy vannak olyan rokonaink, ismerőseink, akik egyszerűen el sem jönnek ide, csak akkor találkozunk, ha esetleg ha mi megyünk hozzájuk. Nekem ez nagyon rosszul esik, mert ha szeretnék találkozni valakivel, akkor elmegyek a 35 fokos panelba is, hogy megnézzem a pici gyerekét. Na mindegy, ez más tészta, csak utolsó kommentről jutott eszembe.

(Rokonaim kinevezték magukat keresztszülőnek--hát, nem ők lesznek, az biztos, mert az 1 év alatt 3x voltak itt, holott, amíg kertesházban laktunk, jöttek rendszeresen.

Mondjuk ezt már nem lehet csak a panelra fogni, ez inkább az ő szegénységük. De mindegy, ez nem is ide tartozott.. :)

2010. júl. 19. 22:39
 14/14 anonim válasza:
Én panelben nőttem fel most is abban élek, ha hosszabb időre elmegyek vidékre akkor már hiányoznak a hangok XD nem tudok nélkülük aludni :D kell valami alapzaj amire elalszok , szomszédok dübörgése, villamos , busz zaja kocsik riasztója :D
2011. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!