Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Bosnyák tér környéke milyen...

A Bosnyák tér környéke milyen helynek számít pesti viszonylatban? Mennyire "zűrös"?

Figyelt kérdés

2019. szept. 24. 02:03
 1/9 Iza.bella23 válasza:
22%
Hát az én véleményem az ,hogy eléggé zűrős volt olyan ,hogy le se mertem szállni a buszról mert épp vagy balhè volt vagy szegény (csőves) ember balhèzott persze a saját igazáèrt! Én nem laknèk azon a környèken az biztos 🙂
2019. szept. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Sok a buckalakó, kerüld el.
2019. szept. 24. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én laktam több évig a Bosnyák tér közelében. Nekem semmi gondom nem volt vele. Szépen rendbehozták a parkot, a csöveseket igyekeztek kitiltani onnan. Én este se féltem arra menni. Nem rosszabb és nem jobb, mint pl az őrs környéke.
2019. szept. 24. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
A Csömöri-N.L.-Kerékgy. u. közti területen - annak ellenére, hogy hangulatos kertvárosi rész - elég sok a színes, biztonságra elenyésző hatással. A Csömöri-N.L.-Egressy külsőre lepukkantabb - lakóparkos övezetekkel - biztonságon ugyanúgy nem látszik meg, sok a fiatal, értelmiségi család. A Bosnyákon - elsősorban piacos napokon - szoktak csövesek társadalmi életet élni, de ez lekorlátozódik a saját társadalmukra, a kívülállókat nem zavarják. Thököly-N.L.-Egressy - szintén lepukkant és új váltakozik, több nem lakott résszel (régi gyárépületek), közbiztonság szerintem jó. Thököly-N.L.-Erzsébet k.né közti terület csendes, kisvárosi hangulat, több közhivatal, normális lakóközösség. Róna u-Hungária krt. közti szakasz pedig Pest krémje, zűrösségtől fényévekre, Herminamező az egyik leghangulatosabb villanegyed, Törökőr Thököly felé eső része pedig klasszikus kertváros.
2019. szept. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én itt lakom, szerintem a piac mögötti zűrös területet leszámítva jó környék. Én a Nagy L. király úttól a város felé eső részen vagyok. Nincs éjszakai zajongás, 25 év alatt 2 betörés volt összesen, az egyiknél egyértelműen tippre jöttek. Normális környék.
2019. szept. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

"Róna u-Hungária krt. közti szakasz pedig Pest krémje"


1 hete sétáltam ott délelőtt, és annyi csövest és barna bőrű egyedet, hangoskodó lejmoló arcot láttam a megállókban, hogy biztos nem hívnám Pest krémjének, hacsak nem valami mazochista alkat vagy

2019. dec. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%
Utolsó, Te valami más bolygón élsz, most mentem keresztül Herminamezőn, a szokásos letisztult zöldövezeti villanegyed, ebben az időben maximum egy-két nyugdíjas sétafikál az utcákon. Plusz nézzél kicsit utána a lakásáraknak és -kínálatnak... Egyébiránt az sem egészen világos, hogy milyen megállókról hadoválsz, amikor az említett városrészekben - Törökőr és Herminamező központi részein egyáltalán nincsenek megállók, csak max. a szélein. Pont ez is hozzájárul a krémséghez, a csendhez, biztonsághoz. Nem is baj, ha távol tartod magad az ilyen környékektől, nem kell ide borúlátó frusztrált népesség, köszi.
2019. dec. 3. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Zugló vasút => Róna utca => Thökölyn végig kb. 2km sétáltam, és az volt amit leírtam.


Minek járnék ide hazudni? Inkább te írsz totál hülyeséget, mert láttam amit láttam.


Nincs az a pénz amiért erre a lepukkant részére költöznék Zuglónak.


Amúgy meg szerinted az a krémje, hogy teljesen gagyi a tömegközlekedés? Vannak a buszok meg a 82-es troli és ennyi, hát ez tényleg nagyon jó.


Több ellentmondásba kerül a kommented..

2019. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi a jó. Neked úgy tűnik, hogy a dzsumbuj a kedvenced. Az itt élők viszont értékelik a csendet, a friss levegőt, a jó lakóközösséget, hogy a játékokat kint lehet hagyni a játszótéren, mert holnap is ott lesz, hogy nyitva felejtheted az autódat, mert senkit nem érdekel és a biciklit sem fogja senki levágni a korlátról. A csend és a jó levegő feltétele az, hogy ne legyenek a lakóterületen forgalmas utak és főképpen hangos tömegközlekedési eszközök. Elég, ha azok 5-10 perc gyaloglási távolságban vannak... Most hogy Te szépen végiggyalogoltál az említett városrész peremén, elárulom hogy nulla, azaz nulla tapasztalatot gyűjthettél magáról a területről. A tömegközlekedésről annyit, hogy húsz perc alatt elérhető a Blaha és a Nyugati és több éjszakai járat is közlekedik. Az itt élőknek ez bőven megéri a fent említett előnyökért. Kinek mi tetszik. Lehet úgy látni, hogy na, ez egy milyen környék, hogy még egy jó kis kocsma sincs vagy úgy, hogy de jó, hogy nem dajdajoznak alkeszek a városrészben. Lehet úgy látni, hogy úristen, két utcasarkot is le kell sétálnom a buszmegállóig, micsoda elmaradott tömegközlekedés, vagy úgy, hogy milyen jó grillpartikat tudunk rendezni a kertben. Lehet a Te szemeddel is látni, nem kétség, azonban továbbra sem sajnálom, hogy nem itt nézelődsz...
2019. dec. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!