Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tetőtér hasznos (nettó,1,90+)...

Luigi2 kérdése:

Tetőtér hasznos (nettó,1,90+) területének négyzetméterára a nem tetőtereshez képest?

Figyelt kérdés
Szerintetek egy bruttó 80 nettó 60m2-es tetőtéri lakás reális négyzetméterára a hagyományos lakások árához képest inkább magasabb, alacsonyabb, vagy pontosan ugyanannyi? Mert ugye ha azt vesszük itt még van 20m2 "pakolóhely", ugyanakkor az 1,9 magasság mégsem 2,4 - nem ugyanaz az érzet. Szóval én hajlok arra, hogy kb ua.
2019. okt. 3. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Kb ugyan az, vagy kevesebb. A plusz pakolóhellyel szemben sok a hátrány, alacsonyabb áron mennek el.
2019. okt. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Vásárlás előtt állok és magasnak találtam a m2-árat a környékhez képest, de nem akartam hülyeséget mondani az alku során.
2019. okt. 4. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!