Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » IKEA-ból tervezek ágyat...

IKEA-ból tervezek ágyat rendelni, viszont nincs tapasztalatom az ágyvásárlással kapcsolatban. IKEA Leirvik- ágyat nézegetem, és úgy vettem észre, hogy ehhez tartozik ágyrács is?! .140x200as (Lönset) 49.990ft

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki ilyen ágyat IKEÁBÓL? Ha igen, tényleg van hozzá ágyrács, illetve mennyire strapabíró?

2019. okt. 29. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Én elég sokat szoktam rendelni/személyesen vásárolni az IKEA-ból. Ágyrács sosem tartozék egy ágykerethez, mindig külön kell megvenni a kiválasztott kerethez.

Magyarán kiválasztod az adott ágykeretet, és választasz hozzá ágyrácsot.

Úgy emlékszem 3-4 fajta ágyrács van (olcsóbb-drágább) ami közül lehet válogatni az IKEA-ban.

A Lönset egy középkategóriás ágyrács, ennél van olcsóbb és drágább is.

Lehet hogy a webshopban alapból be van rakva valami ágyrács a kerethez , de ezt te megtudod változtatni bármelyik másik elérhetőre.

2019. okt. 30. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen 49900-ért van hozzá ágykeret, ha azt választod, de te láttad ezt az ágykeretez élőben? Borzasztó gyenge kis valami
2019. okt. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mármint ágyrács van hozzá annyiért XD
2019. okt. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen, egyszer láttam már személyesen is, pár évvel ezelőtt, viszont éppen ezért kérdeztem, hogy mennyire strapabíró :)
2019. okt. 30. 07:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Tartalmazza az ár az ágyrácsot és benne van a csomagban mikor szállítják, mármint nem kell külön megrendelni.

A matracot kell csak külön megvenni.

A termék leírásnál van egy jó tudni és egy tartalmazza/nem tartalmazza rész, ott mindent megtalálsz.

2019. okt. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!