Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A macska behozta a bolhát a...

A macska behozta a bolhát a házba! Mi a teendő?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 22:18
 1/6 anonim válasza:

Vegyél neocidol oldatot állatpatikában vagy állatorvosnál,oldjad fel vízben és egy kiürült ablaktisztítós flakon segítségével fújj be minden bútort,szőnyeget,parkettát.

Nem akarlak elkeseríteni,de nem lesz könnyű dolgod,kivéve ha időben észrevetted és nem olyan erős a bolhafertőzöttség.

A macskának pedig vegyél kifejezetten macskának való bolhairtó cseppet,ami 3 hónapig véd az újrafertőződéstől és ismételd minden negyedévben,hogy legközelebb ne járj így!

2010. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Neostomosan !
2010. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Tök mindegy,régen neocidol volt,most nem.Ugyanaz,de kösz hogy kijavítottál.:)
2010. júl. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kijavítottalak--ajánlottam ! Én mindkettőt használom,szerintem a kettő nem ugyanaz a hatóanyag/legalább is a szaga nem ugyanolyan/
2010. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Megkérdeztem!Valóban nem ugyanaz,a neocidol kifejezetten bolha és tetüre,a neostopomosan repülő rovarokra is jó pl.légy.

Mosmtmár tiszta a dolog.....:)

2010. júl. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bocsánat,neostomosan
2010. júl. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!