Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan néz ki az áram útja a...

Langu777 kérdése:

Hogyan néz ki az áram útja a lakásokban? Mik a részek?

Figyelt kérdés

Volna egy beadandóm, amit meg kellene írnom csak sajnos nem voltam ott s nem nagyon értem amit írok.


Ha valaki tudna segíteni nagyon hálás lennék!



2019. dec. 17. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Én is az lennék ,ha érteném a kérdésed .
2019. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Erőmű-->nagyfeszültségű légvezeték-->transzformátor alállomás-->utcai lég/föld vezeték-->ház/lakás betáp-->mérőóra-->kismegszakítók-->konnektor/villanykapcsoló-->fogyasztók
2019. dec. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Tényleg nagyon részletes voltál kettes,de az erőmű honnan kapja az energiát ? Egyébként erőmű sem kell hozzá .
2019. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

#3 a válaszod kb. olyan "értelmes" volt mint a kérdés.

Egyébként meg amit leírtam egyáltalán nem részletes, sőt még csak a kérdéshez sem kapcsolódik teljesen.

Viszont ha a kérdező arra nem képes, hogy egy érthető részletes kérdést megfogalmazzon, akkor nincs miről beszélni.

Nagyon max. fél óra google használattal össze tudna szedni annyi infót, hogy elég legyen a beadandóhoz. Helyette mással akarja (itt) megíratni.

2019. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Érted mindent, helyetted semmit...!
2019. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem néz ki sehogy. Amerre megy a vezeték, arra van az áram útja is.

De mint ahogyan a villanyszerelő barátom mondja, az áram alatt lévő vezeték ugyanúgy néz ki, mint a nem áram alatt lévő, csak már a fogása.

2019. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
72%
Dróton dzsal a petró! :)
2019. dec. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!