Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A híradókban mutatták, hogy...

A híradókban mutatták, hogy ma is kigyulladt egy panellakás. Nem tartotok tőle, hogy a ti házatokban is előfordulhat hasonló eset?

Figyelt kérdés
Annyiszor látni, hogy egy-egy lakásban mennyi gyúlékony szemetet halmoznak fel egyesek, és hány felelőtlen őrült lakik ilyen paneltömbökben.

2019. dec. 30. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha eszembe jut, de alapvetően nem gondolkozok ilyeneken.
2019. dec. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mutatod a hírt?
2019. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mit mutassak.

Minden nagyobb híradóban lementM

2019. dec. 30. 21:50
 4/8 anonim ***** válasza:
De igen,fén élek,és ez előfordulhat bizony! De attól is nagyon tartok hogy a fejemre esik egy zongora,igaz az még ritkább esemény statisztikailag.
2019. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: Nincs TV-m 15 éve.
2019. dec. 31. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

Nem is annyira a szemet a baj,hanem a villanyvezetekek.

A legtobben carnak ra,es ugy ujjitanak,hogy a vezetekekhez nem nyulnak,mert az koszolos,draga,mittudom en miert nem.

Ezzel lehetne kezdeni valamit,valami egyseges dolgot.mert szuper,hogy kivulrol szigetelik a hazakat,de azt a penzt inkabb forditanak a villanyvezetekek cserejere.

Nalunk alattunk is,felettunk is full eredeti lakasok vannak,semmit nem csinalnak rajtuk erdemben,es azert En is aggodom,foleg az ilyen hirek hallatan,hogy nehogy megjarjuk.

Jo biztositast minden esetre nem art kotni

2019. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én ott voltam, láttam ahogy égett. Itt történt Békásmegyeren, két háznyira tőlünk, ugyanolyan lakásban lakom én is, mint ami kigyulladt. Az ablakon belülre felakasztott karácsonyi égősor zárlatos lett, és meggyújtotta a függönyt. Sajnálatos, de ennek semmi köze ahhoz hogy panel vagy sem, bárhol megtörténhetett volna.
2020. jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért panel, mert a 8.-ról nehezebb kimenekülni mint egy cs. házból.
2020. jan. 4. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!