Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki volt mar hasonlo helyzetbe...

Aki volt mar hasonlo helyzetben, futes nelkul aludni telen, milyen tippeket tudnatok adni?

Figyelt kérdés
2019. nov. 11. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nem voltam, de ötletelek. Tegyél az ablak elé annyi sötétítőfüggönyt, amennyi csak van. Az ajtót és az ablakot is úgy csukd be, hogy odazársz valami anyagot, tehát a csukódó nyílászáró tartja az anyagot, így kevesebb hideg levegő tud beáramolni. Vastag pizsama és minél melegebb paplan alap, és esetleg ha el tudod helyezni az ágyat és a többi bútort úgy, hogy anyagok segítségével “sátrat” építs belőlük, tehát az ágy felett minél több anyag íveljen át, ami megint csak kevés hideg levegőt enged oda az alvókhoz, az biztosan sokat segítene.
2019. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Még ha sok kompromisszummal is jár de ha 1 lehetőséged is van NE tedd.

De amúgy egy nagyon jó hálózsák, megfelelő aláöltözettel el lehet lenni, de szörnyű a kelés, fekvés, tisztálkodásról nem is beszélve.

Lenyomtam így 2 telet.

2019. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Muszáj volt. Melegviz volt, de hidd el nagyon gáz volt. 18-19 voltam nem volt más lehetőségem.
2019. nov. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ne szégyelld a neved
2019. nov. 11. 15:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Legjobb, ha veszel egy hősugárzót, már 4-5 ezer forintért kapsz. Az enyém ventilátoros, termosztátos (tehát ki-be kapcsol a hőmérséklettől függően), 6 ezer ft volt és percek alatt meleget csinál egy kisebb szobában.
2019. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon nehéz. Ha más nem legalább egy hősugárzót, vagy melegítő takarót vegyél, hogy ne legyen bajod éjjel.

A vastag ruha, zokni alap. Esetleg sapka, mivel az ember sok hőt ad le a fején keresztül.

2019. nov. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én ilyenben húztam ki egy telet. Nem volt leányálom...

[link]

2019. nov. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Galérián aludni.:)
2019. nov. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!