Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hangszigetelés. Otthon....

Hangszigetelés. Otthon. Házilag. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Az lenne a "problémám", hogy a szüleim szobája az enyém mellett van.

Ez eléggé zavaró mikor gitározni szeretnék, de ugye hagyni kell pihenni őket. :) Vagy csak egyszerűen hangosan szeretnék zenét hallgatni.


Milyen módszer van, amivel házilag, könnyen, viszonylag olcsón megoldható a hangszigetelés?


2010. júl. 22. 08:32
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy csak 1 falat kéne. Bár nem tudom, hogy most mennyire számít.
2010. júl. 22. 08:46
 2/13 anonim ***** válasza:
40%
Tojástartó
2010. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Ilyenre gondoltam: [link]
2010. júl. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Padlószőnyeget lehet ragasztani a falra. Diego, OBI..stb üzletekben lehet maradékokat kapni, aztán rajtan múlik, hogy mennyire vagy kreatív. A szobád is egész csinos, egyedi lenne.
2010. júl. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Aham. Ilyen egyszerű lenne? :) És tojástartókat lehet simán üresen is venni, vagy kezdjek el rántottákat csinálni? Sokat... :D
2010. júl. 22. 09:02
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
A botokban mindig van, bár egyes boltokban nincs ilyen, hanem müanyagos.. de nem vesztesz semmit ha rá kérdezel hogy nincs e félre rakva nekik pár db, mert ugye csak az egyik falra kell és az nem olyan nagyon sok!:D
2010. júl. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aham, és mennyire hatásos módszer ez? :)
2010. júl. 22. 09:27
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Félig hatásos. A gitározást nem lehet hallani, de ha mégis a barátnődet vinnéd fel, amiről a kérdés titokban úgyis szól, az áthallatszik.
2010. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

:)


Az nem gond. :) Apu felajánlotta, hogy olyankor anyut elráncigálja. :)


Akkor, ha a gitározást nem lehet hallani, akkor szerintem megpróbálom megcsinálni. Köszönöm a válaszokat.

2010. júl. 22. 10:43
 10/13 anonim ***** válasza:
De ahhoz olyan ajtó is kell.
2010. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!