Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy lehetne megszüntetni a...

Hogy lehetne megszüntetni a bolhákat házilag? És az egész házat lefertötleníteni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy van 9 macskánk, ebből 2-3 rendszeresen bejön, és nincsenek megfelelően kezelve (mert anyukám szerint nem kell ilyen sűrűn). Hozzáteszem, lejárt spray-vel fújta őket, ami ilyenkor már nem jó semmire. Most az van, hogy én és Párom(amikor ott alszik 1 héten 1x) televagyunk csípésekkel. Párom egy éjszaka alatt 7-8 csípést összeszokott szedni, nekem meg hadd ne mondjam milyen a kezem és a hátam. Vettem protect-et a legerősebb írtószert és bio kill-t is. Viszont nem sok értelme van úgy kiírtani a bolhákat ha a szomszédos helyiségben van belőle jócskán... Mit tanácsoltok? mivel írtsam ki végleseges, és mivel tudom rávenni szüleimet, hogy komoly problémával néznek elébe? Vetettem velük porszívót, mert még az se volt és 7 hónap könyörgésembe telt, addig úsztunk a mocsokban, de tényleg. Nem tudom, hogy tudnak így élni, de én már nem tudok többet tenni. Kitakarítom a szobámat, de a bolhák össze-vissza pattognak akkor is. Rovarírtókra nincs pénzünk, tudom hogy drága :( Valami alternatíva kellene, de sűrgösen, mert nem lehet itt már élni sem ezektől a dögöktől!!!!!!
2010. júl. 22. 12:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mindig itthon vannak. Nyugdíjasak. Nme tudom... öregek már 61 éves anyukám, és nincs ideje a tehenek mellett takarítani, de ha neki állok lehord.
2010. júl. 22. 13:46
 12/20 anonim ***** válasza:
Én imádnám ha a lányom takarítana! Jelentsd be az önkormányzatnál névtelenül,ez embertelenség amit a macskákkal tesznek! Szedd össze a bolhákat és tedd a szüleid ágyába,szekrényébe,majd írtanak ne aggódj...:):):)
2010. júl. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, ha megkérdezhetem ? Mert én a helyedben a párodhoz költöznék.(ha olyan a kapcsolatotok)
2010. júl. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én már mondtam nekik, hogy majd megvárom míg nekik is szép számmal elszaporodnak a bolhák, aztán szenvedhetnek... Amúgy mondtam anyunak a menhelyt, erre azt mondta hogy viszi el? hol vana környéken menhely? a hülye kifogásai. semmire sem hajlandó hogy könnyebb legyen neki és a cicáknak. És a bolhaírtó a cicákra nem olcsó... és a 9 macska mellett most vemhes egy másik, na szép világ lesz itt. a kutyákat mégjobban sajnálom, őket még 1x se fújta be :((( és igazából már a macskák nem érdekelnek, mert én bélféregtől kezdve akármilyen nyavaját elkaphatok, de ezzel se igazán törődnek... állatorvosnak gondoltam, szólok. Ja, hát letagadják mindenki előtt hogy van bolha. Mutogatta az egyetlen fürdetett macskámat, hogy nézze meg, nincs benne bolha, én hazudok... :@
2010. júl. 22. 13:55
 15/20 A kérdező kommentje:
19 múltam... és nem enged takarítani, ugye röhejes? mintha rosszul csinálnám... na mindegy! Páromékhoz nem tudok menni mert 7-8 négyzetméteres a szobája. a legkisebb ágy állítom nála van az országban :D a szülei meg gyökerek és azok is koszosak. Már gondolkoztam, hogy elköltözök a mamámhoz, aki még bírja magát. Annyi idős mamám mint anyukám :) nővérem pedig annyi mint apukám. Na, ezt ki érti? :D
2010. júl. 22. 13:57
 16/20 anonim ***** válasza:
Húha, akkor az apukád (mostohaapád/nevelőapád) gondolom jóval fiatalabb lehet anyukádnál.És a nővéred hogy bírja? esetleg összefoghatnál vele!
2010. júl. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
3 nővérem van, ők 40 évesek elmúltak, és 60 km-re messzebb laknak :)
2010. júl. 22. 14:07
 18/20 anonim válasza:
Te pesti vagy egyébként vagy nem?
2010. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
falun lakom, régen fehérvár mellett laktam, de most bicskétől nem messze..
2010. júl. 22. 19:02
 20/20 anonim válasza:

Szegénykém, remélem megoldódott már a helyzeted, a végtelenségig megértelek. Az a tanácsom hogy a pároddal közösen költözzetek albérletbe.Tudom nem szép ez tőlem, de idősebbeket már nem tudsz meggyőzni. Abban hisznek amit maguknak találnak ki. Költözz el szerintem mihamarabb!

Nálunk ugy volt hogy a párom anyukája hozta át hozzánk a bolhát, majd agyvérzést kaptam tőlük, de mégsem mondhatom hogy ne jöjjön. Ő hajléktalanokkal foglalkozik és a munkájából hordja haza, teszem hozzá őt bezzeg nem csípik, az uramat engem és a gyerekünket igen. És tuti ő hozza már sokszor bebizonyosodott.

Költözz

2011. jan. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!