Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha a házban...

Mit lehet tenni, ha a házban lakó albérlők minden éjjel zajonganak? Majdnem minden lakót zavarnak. Lehet valahogy kötelezni a főbérlőt, hogy "cseréljen albérlőket"? Mi ennek a hivatalos módja?

Figyelt kérdés
Sajnos a közös képviselőnk pont szabadságon van, nem tudom megkérdezni.
2010. júl. 23. 11:19
1 2
 1/15 anonim válasza:

Minket a felettünk lakó fiatal hölgy próbál terrorizálni, hallgatózik, dübög, főzés miatt ránk akarta hívni a rendőrséget, apeh-et...

Szerintem a rendőrök nem sok mindent fognak csinálni, ha kihívod őket. Írjatok közösen egy levelet, vagy a főbérlővel beszéljétek meg.

2010. júl. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Kinek írjunk levelet?

A főbérlő számát még sajnos nem tudtam megszerezni, de az egyik lakó már beszélt vele egyszer. Semmi változás.

Valami olyasmire gondoltam, hogy hátha van valami nyomtatvány, amihez össze kell gyűjteni a házban az aláírásokat.

2010. júl. 23. 11:35
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tehettek semmit...Tényleg mindenkit zavar? Akkor álljatok közösen az ajtajuk elé, és beszéljetek velük.


Azért kérdezem, hogy mindenkit zavar-e, mert minket is anno csak egy nő pécézett ki magának, kiderült a parkolóból hallja a zenét.

2010. júl. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És miért nem lehet megvárni a közös képviselőt? Vagy nem tesz semmit?
2010. júl. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem, ez tényleg komoly. Az alattuk lakó nő plafonjáról pereg a vakolat.:( Ráadásul zenélnek is, együttesük van...
2010. júl. 23. 11:38
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg lehet várni a közös képviselőt, de még 2 hét és már nagyon elegem van belőlük. Gondoltam hátha tudtok tanácsot adni, de ha nem, hát megvárjuk.
2010. júl. 23. 11:39
 7/15 anonim ***** válasza:
Hát még mindig azt mondom, hogy be kell hozzájuk csengetni, többen és kérdőra vonni őket. Vagy nem nyitnak ajtót? De ez tényleg rossz lehet:S
2010. júl. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Írjatok egy precízen megfogalmazott felszólító levelet, több aláírással, ez hatásos szokott lenni.
2010. júl. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Oké, lehet megpróbáljuk ezt a megoldást. Ajtót nyitnak, csak éjjel nincsenek maguknál. Nappali menet lesz.
2010. júl. 23. 11:44
 10/15 anonim válasza:
Ez egy pár, vagy ilyen haver-albi? Utóbbiakkal nekünk is dolgunk volt, összefogás a lényeg.
2010. júl. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!