Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Siófokon élni/lakni?

Milyen Siófokon élni/lakni?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom, hogy oda költözök állandóra

2020. febr. 10. 11:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2020. febr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Drága!
2020. febr. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ok az ingatlan drága, de ezen kívül még mi?
2020. febr. 10. 16:32
 4/13 anonim ***** válasza:

ha zavar a nyári nyüzsi akkor inkább gondold meg.

ės először tölts el egy két hetet télen is és nyáron is hogy lásd mik az előnyök hátrányok. Meg az sem mindegy találsz e munkát

2020. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

A munkával nincs gondom, a nyüzsgést szeretem.


A kérdés elsősorban kertvárosi részre vonatkozna, nem a panelházakra

2020. febr. 22. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
akkor mi pontosan a kérdés? a kertvarosi rész, szerintem pont olyan mint máshol
2020. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
46%
Siófok és Zamárdi is nagyon szép mint az egész Balaton... de itt is megvannak a sajátosságok amiket érdemes észben tartani sokan vannak akik ocsárolják hogy “milyen drága 2 lángos 2.000 meg egy sör 700.-“ Igen. Mivel ez a déli-part és a Balaton “Ibizája” Zamárdival együtt nyáron ez a két város “a fiataloké” és a külföldiek-é kur*a jó fesztekkel Minden nyaron itt adjuk a spanokkal🤪 Balaton Sound, B My Lake, vagy mondjuk hatalmi bulik a Plázson, Scitec Muscle Beach stb... aki mondjuk falrú’ gyűnne’ az aszonnya’ mög a két gyerkőcce’ az ne ide jöjjön nekik bármelyik kis Balatoni város jobb pl: Révfülöp vagy Balatonföldvár és ott az árakkal sem vannak úgy “elszállva” a gyereknek úgy is mindegy hol fürdik nem? A 60+os Manyika néni meg se közelítse Júliusban ezt a két várost mert már a Yarisban kiesik a dauer a hajából amikor meghallja a Techno bass-t és elkezdi hogy ezek “a mai fiatalok csak inni meg drogozni járnak ide bezzeg a kapa nem fog magától dolgozni ugye Jolikám?..” na ennek a vén sza*rosnak meg valamelyik Északi-parti város való pl:Csopak...Balatonakali stb... és így a tökéletes😄
2020. szept. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én itt lakom mellette pár km-re. Imádom a várost. Nagyon szépek az épületek. Tele van fával, tehát a levegője is jó. Itt található a Balaton egyik legjobb szabad strandja. Nagyon szép a város panorámája.


Elhalad mellette az autópálya, tehát gyorsan eljutsz Pestre vagy Fehérvárra.


Az emberek nagyon szerethetőek. + Nem egy elöregedő városról beszélünk, tehát nincs dugig nyugdíjasokkal.


Nyáron sok a német és egyre több a más nyugati turista. Télen pedig gyönyörű. Itt van a Balaton környékének legszebb Adventi vására és karácsonyi dekorációi. Télen-nyáron szép.


Választhatsz, hogy a Belvárosban szeretnél lakni, vagy a Fokihegyen (panelok), vagy Kilitin (kertváros). Én csak ajánlani tudom a környéket.

DE! Ha nem szeretnél a városban lakni, a tudom ajánlani Ádándot vagy Ságvárt. (Ságvárt jobban, ugyanis jobb a közlekedése, és rendezettebb is). Vagy Nyimet is választhatod (nagyon de nagyon nyugalmas falúcska)


Igazából bármelyiket is választod a környéken, mi nagyon szívesen várunk!

2021. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, már itt lakok
2021. febr. 11. 19:10
 10/13 anonim ***** válasza:
És milyen a véleményed?
2021. febr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!