Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék segitséget kérni,...

Szeretnék segitséget kérni, hogy egy normál méretű cserépkályha átrakásához Milyen, és mennyi anyag szükségeltetik? Ha esetleg egy kb-i árat tudnátok mondani megköszönném. Mérete:4,5x2,5x7

Figyelt kérdés

#Cserépkályha átrakás #költsége.
2020. febr. 12. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy ez a kályhástól is függ. Van aki kevés téglát rak bele van aki sokat. Hidd el az a jó minél több tégla, cserép van benne. Ebből ne engedj! Ez a te érdeked. Pár évvel ezelőtt is 150 200 körül volt a munkadíj. Most már szerintem a 200 at simán veri. De meg kell érdeklődni. Az viszont tuti hogy hosszú hónapok mire egy kályás odajut hozzád. A jó szakemberek re sokat kell várni. Aki meg rögtön ráér azt alaposan le kell informálni nem e kókler. Referenciát kell kérni elmenni megnézni stb
2020. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha átrakásról van szó,tehát a csempék megvannak akkor nem vészes.Nekem 5x3x7-es kályhát csináltak 4 éve.A cserép volt 190.000ft a munkadíj 80.000ft a végösszeg 335.000ft volt.Tehát 65.000ft volt a kályha belselye.(kisméretű téglák,samott téglák,fedlapok,agyag)Tehát neked a kályha belselyét és a munkadílyat kell megfizetni.A munkadíly valószínüleg több lesz mert bontani kell,tisztítani kel stb.Mondjuk duplálya a munkadíly,tehát 160.000ft és az anyag valamivel kevesebb mint az enyémnél a méret miatt,mondjuk56.000ft.Szerintem 200.000ft vagy inkább kevesebből megvan!
2020. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Egy 4 x 2.5 x 7 méretű kályhába átrakásnál 25 darab hatos, 25 db négyes samott, 3 darab takaró lap 20 x 40-es, 40-50 db kisméretű tégla, 40-50 darab szalagcserép, 3 zsák petényi anyag (kaolinos), nyolc zsák homok, és némi drót..Átrakás ára kompletten 165 ezer forint 50 kilométeren belül...
2020. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!