Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Egyéb kérdések

A kérdés

Nagyvárad, Arad, Temesvár. E három város közül hova a legérdemesebb költözni?

Magyarországról költöznék ki, de csak e közül a három város közül választanék, messzebbre (pl. Kolozsvár) már nem akarok menni. Melyik városban a legjobb élni közülük, és melyik milyen?

febr. 14. 08:46  Privát üzenet  

A válaszok

Nagyvárad nekem a legszimpatikusabb, a legkisebb a három közül és közel van Debrecen.

Iskola,kórház, szórakozás szempontjából ez hasznos lesz.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 14. 13:39 Privát üzenet
A munkám miatt évente egy-másfél hónapot Temesváron töltök. Nekem szimpatikus, élhető városnak tűnik. Néhányszor átmentünk Aradra is, nekem az annyira nem jött be. Nagyváradról pedig nem tudok nyilatkozni.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont febr. 14. 19:49 Privát üzenet
V. Hélix nevű felhasználó válasza:

Aradot és Temescárt nem ismerem. Nagyváradon élek, jók a körülmények, a korház jó, boltok is vannak bőven, közel a határ, sokan beszélnek magyarul. Csak szinte minden évben szeptember, október környékén kezdik javítani az összes vízvezetéket meg kanalizálás ezért olyankor a fél város fel van ásva.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 14. 21:20 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vidéken vagy városban kisebb az ökolábnyom?
Mit jelent az, ha valakinek a lakcim kártyájàn csak a város neve található?
Szerettek-e lakásban lakni?
Temesvár mennyire élhető hely? Szép város?
Temesvár szép város? (bővebben lent)
Miért van az hogy Magyarország olyan Budapest központú? Miért nem lehetne vidéken egy nagyobb város? Mint pl Csehországban Brüno. (De ne gyertek trianonnal tisztában vagyok vele...

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!