Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nagyvárad, Arad, Temesvár. E...

Nagyvárad, Arad, Temesvár. E három város közül hova a legérdemesebb költözni?

Figyelt kérdés
Magyarországról költöznék ki, de csak e közül a három város közül választanék, messzebbre (pl. Kolozsvár) már nem akarok menni. Melyik városban a legjobb élni közülük, és melyik milyen?
2020. febr. 14. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nagyvárad nekem a legszimpatikusabb, a legkisebb a három közül és közel van Debrecen.

Iskola,kórház, szórakozás szempontjából ez hasznos lesz.

2020. febr. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A munkám miatt évente egy-másfél hónapot Temesváron töltök. Nekem szimpatikus, élhető városnak tűnik. Néhányszor átmentünk Aradra is, nekem az annyira nem jött be. Nagyváradról pedig nem tudok nyilatkozni.
2020. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 V. Hélix válasza:
100%
Aradot és Temescárt nem ismerem. Nagyváradon élek, jók a körülmények, a korház jó, boltok is vannak bőven, közel a határ, sokan beszélnek magyarul. Csak szinte minden évben szeptember, október környékén kezdik javítani az összes vízvezetéket meg kanalizálás ezért olyankor a fél város fel van ásva.
2020. febr. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha magyarországról költöznél ki , akkor gondolom nem beszélsz románul ..

így minden szempontból Nagyvárad lenne a legjobb választás. Ott él a legnagyobb magyar közösség és hivatalokban , meg úgy általánosságban is talán jobban megértik ott még a magyar nyelvet.

2020. júl. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4-esnek: Nagyváradon elvileg még mindig meghaladja a 20%-ot a magyarok aránya, így hivatalos ügyeket intézhet magyarul.


Kérdező, végül melyik városra esett a választásod?

2020. okt. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!