Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik klímát ajánlanátok...

Melyik klímát ajánlanátok fűtésre, amelyik teljesíti a H tarifa követelményeket?

Figyelt kérdés
Kellene egy 2,5kw körüli meg egy 3,5kw os. No name nem kell, csak ami már bevált és márkás.

2020. márc. 3. 16:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Az ismerősnek üzenem hogy karban kell tartani a klímát! És minden probléma megszűnik :)


Nálunk is ez volt a gond kettő Prime készüléknél de mikor a szaki kijött és megcsinálta a karbantartást megszűntek a zajok és olyan csendes lett mint új korában. Egyébként ez minden klímára igaz, a rokonságban meg az elmúlt 5 évben sacc 30 darab Prime van és szinte mindegyik fűtésre van használva, garancia miatt is érdemes karbantartani. Nem hinném hogy bármi köze lenne a GREE-nek hiszen ma már 100 klímából 99 kínában készül. Ha meg nem szűnne meg a probléma a karbantartás után sem akkor garanciális problémát kell bejelenteni, az adott szerelő mindent intéz.

2020. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Az ismerősnek fél éve van az RCOOL prime (mit kéne fél év után karbantartani?). Kezdettől fogva nem működik neki rendesen. A szerelőnek hiába mondta a hibákat, az felé sem ment többé. A jó ár miatt én is gondoltam az RCOOLra, de más klímás mondta, hogy már nem a Gree gyártja , ezért már nem jók. Régen, mint írtad 5 éve még ők csinálták, valószínűleg ezért vannak neked jó tapasztalataid róla. Még azt is mondta, hogy melyik Gree típussal egyezett meg tökéletesen, csak 1/3 árral olcsóbb volt, mint a Gree. Ezért voltak régen jók. Így már én sem merem megvenni.
2020. márc. 5. 16:36
 13/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ezt tapasztalja ő is.

2020. márc. 5. 16:44
 14/18 Gábor t ***** válasza:
Szia kérdező , én írtam , hogy hangosnak találom a hitachi standard klímát , de gyakorlatilag nincs szigetelésem . 4 fokozatban állítja vagy állíthatom a ventilátor fokozatokat , 1, és 2 hangtalan , a 3-mas már halható , ezt találom én hangosnak, 4. a padlógáz, de ha jó a szigetelésed észre se veszed .10 év garit adnak rá , de félévente számlával igazolható karbantartással , és javasolt a beltéri, havi takarítása .
2020. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ha ez valóban így van, akkor még inkább a Hitachi lesz a nyerő. Köszi.
2020. márc. 5. 18:42
 16/18 Gábor t ***** válasza:
2020. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Gábor t ***** válasza:
Nekem oldal fali van de a fűtésre a parapet az igazi ...
2020. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"A szerelőnek hiába mondta a hibákat, az felé sem ment többé."


Furcsa amit írsz az RCOOL Prime 2 ügyében, de persze nem mondom hogy valótlan a dolog, van RCOOL szerelőm, ha gondolod. Nem tudom helyileg hol van, de nem ártana ha ránézne egy igazi szakavatott. Több, mint 2 ezret szereltek már és mind hibamentesen működik. Viszont felettébb érdekes a történet, elmondom miért... Fateréknál van kettő Prime 2R, nálunk kettő Prime 2, az egyik ismerősöm generál kivitelező az ép.iparban még szeptemberben ajánlottam neki a szerelőmet és a Prime 2R klímát, mivel nekik 30 konténert kellett fűteni, amik ki vannak helyezve, mérnököknek, munkásoknak, irodának stb. az építkezéseken. Szeptember óta folyamatosan mennek fűtésen, amikor csak találkozunk állandóan hálálkodik, hogy milyen jó ötlet volt a részemről RCOOL és hogy mennyire elégedettek a klímával. Csendes, keveset fogyaszt szép dizájn és ezt nem az ismerősöm mondja hanem azok a melósok, akik a konténert használják az építkezéseken, furcsa lenne ha 200 ember hazudna, meg még az ismerősöm is. Ha baj lenne ezekkel a gépekkel rajtam csattanna az ostor először, mivel én ajánlottam, azért 30 klíma nem hazudik. Amúgy a Hitachi nem rossz én még hangosat nem hallottam, a húgoméknál az van. Így a ha Hitachi szerelő kell, abban tudok segíteni, szerintem sok múlik a szerelésen és a felhasznált anyagokon, lehet nem lett megfelelően levákuumolva vagy a gáztöltet nem megfelelő az ismerősöd klímájában.

2020. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!