Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tata vagy Balaton? Hova...

Tata vagy Balaton? Hova költöznétek és miért?

Figyelt kérdés
Jelenleg Győrben élünk a barátommal, én alapból Tolna megyei vagyok. Költözésen gondolkodunk, mert Győrnél picot tavolabb, kisebb varosban szeretnénk élni és majd gyermeket vállalni. Tata szerintem nagyszerű hely, én elsőre beleszerettem, csak az a szépséghibája, hogy közel van Tatabánya, ami pedig nagyon rossz szerintem. Viszont Pest és Győr is konnyen elérhető, szuper varos, ovik, sulik, sportolasi lehetoseg, to, park, jatszoter, boltok, minden van. Es melle szép is. A masik nagy szerelem a Balaton környéke lenne, valahol a tó keleti oldalán. Ott konkret telepulest még nem neztem ki. Ennek az a legnagyobb elonye még, hogy mindkettonk csaladja ugyanolyan tavolsagra lenne kb, és mindketto egy konnyen megtehető út, a Balaton csodaszép, es igazabol biztosan ott is megvan minden. Ti hova koltoznetek, hol nezelodnetek? Esetleg ha Tatan vavy Balatonnal laltok, írjatok tapasztalatokat! Köszi :)
2020. márc. 12. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
83%

Én elfogult vagyok, mert télen nyáron töretlenül imádom a Balatont. Csodaszép nyaralónk van ott, de azt nem tudom, hogyha örökké és életvitelszerűen kellene ott élnem, akkor egy idő után nem unnám e meg?

Szóval átgondolva, lehet, hogy inkább Tata...talán.

2020. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Mindegyik szép hely,költözzetek Tatára,a Balcsin meg vegyetek egy nyaralót.
2020. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 subrette ***** válasza:
78%

Az #1-eshez hasonlóan a Balaton nekem is kedvencem. Szívesen oda költöznék, ha lenne rá lehetőségem.

Fontoljátok meg, hogy hol milyen munkalehetőség van. A Balaton keleti részéről Veszprém vagy Székesfehérvár elérhető távolságban van. Tatán nem ismerem a lehetőségeket.

2020. márc. 13. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
83%

Balatonom születtem, itt éltem egész életemben, én imadom, es ha rájössz, hogy te hol tudod kihasználni, hogy rengeteg durvángazdag embernek van itt nyaralója, akkor nagyon nagyon jól meg lehet élni belőlük.

Füred.

2020. márc. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Egyértelműen Balaton. Tatán csak átutazóban jártam eddig, azt is egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor. Soha nem vágynék oda. Én meg alapból Baranya megyei vagyok.
2020. márc. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
A Balaton sokkal több lehetőséget tartogat ha ügyesen használod ki, a másik hogy sokkal több a szabadidős program is mint Tatán. Nekem egyértelmű lenne a Balaton.
2020. szept. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!