Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeged alberlet? Ujszegedi...

Szeged alberlet? Ujszegedi albérletet?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 08:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Igen, vannak. Déli Apróban utána is nézhetsz. Már ha ez volt a kérdés....
2010. júl. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen, ez lett volna:)És azt nem tudod, hogy kb milyen árban vannak?
2010. júl. 27. 09:25
 3/27 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés?Az, hogy melyik a jobb?Szeged VS Újszeged?:)

Ha albérletet keresel érdemes Tarjánban szétnézni, a környék nem olyan rossz, jó a tömegközlekedés és a közelben van az egyetem összes kara (busszal 15-20 perc), ráadásul jóval olcsóbb itt az albérlet mint Újszegeden!:)

2010. júl. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:

ajánlom ezt az oldalt: [link]

előző voltam :)

2010. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
Szoba 15k+rezsi általában, ennél inkább csak több van, ha lakást akarsz, az meg ugye nem mindegy, mekkora, de 40-90ezer között egy kicsi-átlagos.
2010. júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Én bioszra jelentkeztem... és mivel a legtöbb óráim Ujszegeden lennének azért gondoltam h ott kellene szobát/albérletet keresnem. Vagy megoldhato lenne az is, hogy szegeden nézzek és ugy járjak át orákra.Ha szegeden nézzek akkor melyik részen?
2010. júl. 27. 11:27
 7/27 anonim ***** válasza:

Én a helyedben Szegeden azon belül pedig Tarjánban bérelnék egy lakást. Ott áll meg a 84-es busz ami egyenesen bevisz téged Újszegedre!:)

Nem kell sokat buszozni ráadásul sokkal olcsóbban jutsz így albihoz!:)

2010. júl. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Ez így igaz, a 84-es busszal a Tarjánból percek alatt kinn vagy Újszegeden, ráadásul az első évben a legtöbb órád a belvárosban lesz, nem Újszegeden, és a Tarjánból a belvárosba, a vasútállomásra és a nagybuszmegállóhoz is nagyon könnyen bejutsz (busz, villamos, troli). (Államilag finanszírozott hallgatók ingyen kapnak buszbérletet az egyetemtől, de járhatsz biciklivel is 4 km a Tarjánból.)

Én a helyedben (ha nem nagyon messze laktok Szegedtől és van kocsitok) egy keddi reggel felkerekednék, eljönnék Szegedre, vennék az első újságosnál egy Déli Aprót, és egész nap keresgélnék az albérletek között. Többszáz albérlet-hírdetés van benne (a legnagyobb szegedi kínálat, neten csak kisrésze van fenn), és minden héten kedden jelenik meg. Persze, én 300 km-ről jöttem Szegedre tanulni és nem volt kocsink, és nem ismertem a Déli Aprót. Csak utólag vagyok ilyen okos :-) Különben én is a Tarjánban lakom, és Újszegeden, az egyetemen dolgozom.

2010. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
el sem hiszitek mennyit segítetek:)) szval ako tarjánban nézzek és az jo környék?? tarjántol csak 4km-re van ahol oráim lesznek?? én békésen lakom annyira nem vészes atávolság.a déli aprorol már hallottam akkor lehwt az lecc h iránny szeged, mert a neten naon kevés hírdetés van fent.tarjánbol kb mennyi idő alatt érhetek ujszegedre vagy pedig oda ahol lesznek oraim?
2010. júl. 27. 12:36
 10/27 anonim ***** válasza:

Igen, tarjánból 4 km Újszeged. A 84-es busz 20 percenként jár, de 10 perc alatt Újszegeden vagy vele. Gyalog 35-40 perc. A belvárosba pedig rengeteg busz, villamos, troli megy a Tarjánból, maximum 10 perc alatt ott vagy, de inkább kevesebb. Az is olyan 4 km lehet, de azt még nem mértem.

Hogy jó környék-e? Panelkörnyék. Amerre nézel panel és panel mindenütt, 5 és 10 emeletesek egyaránt. De nagyon jó a közlekedése, és ha nem közvetlen a főutak (villamos) mellé költözöl, csendes és nyugodt. Rengeteg albérlettel, és pont emiatt megfizethető. Te mire gondolsz amikor azt kérdezed jó-e?

2010. júl. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!